کد خبر: ۲۰۸۱۳۲
تاریخ انتشار: ۰۷:۳۲ - ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - 21 January 2023
، این بانک در ۹ماهه سال‌جاری یک‌هزار و ۷۹۴ فقره تسهیلات قرض‌‌‌الحسنه ازدواج بالغ ‌‌‌بر ۲‌هزار و ۴۳۰ میلیارد ریال به متقاضیان این تسهیلات پرداخت کرده که از نظر مبلغ نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۴درصد رشد نشان می‌دهد.

 بانک اقتصادنوین در ۹ ماه سال‌جاری ۴هزار و ۱۹۳ فقره تسهیلات قرض‌‌‌الحسنه بالغ‌‌‌ بر ۴هزار و ۴۶۵ میلیارد ریال پرداخت کرد که از نظر مبلغ نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۸۴‌درصد رشد کرده است.

به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، این بانک در ۹ماهه سال‌جاری یک‌هزار و ۷۹۴ فقره تسهیلات قرض‌‌‌الحسنه ازدواج بالغ ‌‌‌بر ۲‌هزار و ۴۳۰ میلیارد ریال به متقاضیان این تسهیلات پرداخت کرده که از نظر مبلغ نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۴درصد رشد نشان می‌دهد.

همچنین بانک اقتصادنوین در راستای ایفای مسوولیت‌‌‌های اجتماعی خود و حمایت از اقشار آسیب‌‌‌پذیر و کم‌‌‌درآمد، در ۹‌‌‌ ماه ابتدایی سال‌جاری ۲‌هزار و ۳۴ میلیارد ریال تسهیلات به مددجویان سازمان بهزیستی کشور و کمیته امداد امام خمینی (ره) به‌‌‌صورت قرض‌‌‌الحسنه پرداخت کرده است.

این بانک در ۹ماهه سال‌جاری ۴هزار و ۱۹۳ فقره تسهیلات قرض‌‌‌الحسنه به متقاضیان و مشتریان پرداخت کرده که از این میان، ۳هزار و ۳۹۹ شغل جدید ایجادشده و یک‌هزار و ۷۹۴ جوان نیز با کمک‌‌‌هزینه قرض‌‌‌الحسنه ازدواج، زندگی خود را آغاز کرده‌‌‌اند.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: