کد خبر: ۲۰۷۱۵۴
تاریخ انتشار: ۰۸:۵۹ - ۰۸ آذر ۱۴۰۱ - 29 November 2022
تحلیلگران بازار معتقدند که هنوز قیمت بیت‌کوین به کف فعلی خود نرسیده است؛ بنجامین کوئن، تحلیلگر کریپتو، از جمله افرادی است که انتظار دارد بازار از سایر چرخه‌های بازار نزولی، به ویژه سناریوی تسلیم شدن در سال ۲۰۱۸ تقلید کند.

بانکداری ایرانی- تحلیلگران بازار معتقدند که هنوز قیمت بیت‌کوین به کف فعلی خود نرسیده است؛ بنجامین کوئن، تحلیلگر کریپتو، از جمله افرادی است که انتظار دارد بازار از سایر چرخه‌های بازار نزولی، به ویژه سناریوی تسلیم شدن در سال ۲۰۱۸ تقلید کند.

به گزارش ایسنا به نقل از کریپتو، کوئن در تحلیل جدید خود می‌گوید: انتظار یک سناریوی نزولی مشابه با سناریوی سال ۲۰۱۸ که در آن بیت‌کوین قبل از تسلیم شدن شدید به پایین‌ترین قیمت‌ها برای رسیدن به کف ارزش خود، مجموعه‌ای از سطوح پایین‌تر را تجربه کرد، غیرمنطقی نخواهد بود.

کوئن، داده‌های تاریخی از شاخص فنی میانگین متحرک ۲۰۰ روزه برای حمایت از استدلال خود عنوان کرد. به گفته وی، بازار فعلی می‌تواند شاهد یک رویداد کاپیتولاسیون بالقوه برای نشان دادن کف قیمت دیگری نزدیک تعطیلات کریسمس امسال باشد. در این مرحله، بیت‌کوین می‌تواند برای یک روند صعودی آماده باشد.

البته وی پذیرفت که این تجزیه و تحلیل فقط حدس و گمان است همچنین خاطرنشان کرد که چرخه‌های نزولی در بازار بیت‌کوین از نظر تاریخی به‌طور متوسط ‌یک سال طول کشیده و بازار نزولی کنونی بیش از یک سال ادامه یافته، بنابراین ممکن است به زودی به پایان برسد.

پیش از این، کوئن به بیش از ۷۷۰ هزار کاربر خود گفته بود که مراقب عبور از درصد عرضه بیت‌کوین در سود و معیارهای میانگین متحرک ۳۰ روزه بیت‌کوین باشند زیرا این اتفاق می‌تواند مانند سایر بازارهای نزولی، پایین‌ترین سطح بازار را نشان دهد.

در حالی که این تلاقی هنوز محقق نشده است، تحلیلگران و فعالان بازار انتظار دارند قیمت بیت‌کوین حتی از قیمت پایین دو ساله حدود ۱۵هزار و ۶۰۰ دلاری که هفته گذشته به آن رسیده بود نیز بیشتر کاهش یابد.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی در حال حاضر ۸۳۰.۰۸ میلیارد دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۱.۱۵ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۳۷.۹۴ درصد کل بازار ارزهای دیجیتالی در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۰۶ درصد کاهش داشته است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۴۵.۰۹ میلیارد دلار است که ۱.۴۷ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۲.۹۸ میلیارد دلار است که ۶.۶۲ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۴۳.۳۶ میلیارد دلار است که ۹۶.۱۶ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.

به‌روزرسانی قیمت ارزهای دیجیتالی (تا ساعت ۰۸:۰۸ به وقت شرقی)

این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.

۱- بیت‌کوین

قیمت: ۱۶هزار و ۴۱۴.۴۰ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۸۳ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۲۷ درصد افزایش

۲- اتریوم

قیمت:۱۱۹۳.۲۵ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۸۳ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۵۹ درصد افزایش

۳- تتر

قیمت: ۰.۹۹۹۶ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۰ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۰ درصد کاهش

۴- یو اس دی کوین

قیمت: ۱.۰۰ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۰ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۰ درصد کاهش

۵- بایننس کوین

قیمت: ۲۹۹.۰۴ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۹۴ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۰۵ درصد افزایش

۶- ریپل

قیمت: ۰.۳۹۰۲ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۴۸ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۲.۰۵ درصد افزایش

۷- کاردانو

قیمت:۰.۳۱۰۴ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۷۶ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۳۷ درصد افزایش

۸ - دوج کوین

قیمت: ۰.۱۰۳ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۴۲ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۸.۳۴ درصد افزایش

۹- پولکا دوت

قیمت: ۵.۲۳ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۳۵ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۹۲ درصد افزایش

۱۰- سولانا

قیمت: ۱۳.۷۵ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۲۶ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۴.۰۹ درصد افزایش

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: