کد خبر: ۲۰۶۹۳۴
تاریخ انتشار: ۰۹:۵۸ - ۲۵ آبان ۱۴۰۱ - 16 November 2022
منابع خبری بامداد چهارشنبه از وقوع انفجار در استانبول ترکیه خبر دادند.

بانکداری ایرانی-منابع خبری بامداد چهارشنبه از وقوع انفجار در استانبول ترکیه خبر دادند.

به گزارش مهر به نقل از روسیا الیوم، منابع خبری بامداد چهارشنبه از وقوع انفجار در استانبول ترکیه خبر دادند.

بر اساس این گزارش، خبرنگار شبکه روسیا الیوم بامداد چهارشنبه از وقوع انفجار در منطقه الفاتح شهر استانبول ترکیه که تا لحظه مخابره این خبر هنوز علت آن مشخص نشده است، خبر داد.

رسانه های ترکیه اعلام کردند که یک خودرو هنگام حرکت در منطقه الفاتح در مرکز استانبول دچار آتش سوزی شده و حریق به ۵ خودروی دیگر که در اطراف این مکان پارک بودند، سرایت کرد که موجب ایجاد صدای انفجار و خوف و هراس شد.

این در حالی است که منابع خبری پیش از این عصر یکشنبه از وقوع انفجار در مرکز استانبول ترکیه و کشته شدن چند نفر و زخمی شدن ده ها نفر دیگر خبر دادند.

«فواد اوکتای» معاون رئیس جمهور ترکیه پس از این حادثه در سخنانی اعلام کرد که شمار مجروحان در انفجار استانبول به ۸۱ نفر رسیده است.

تلویزیون ترکیه در نخستین لحظات این حادثه در این خصوص گزارش داده بود که انفجاری در مرکز استانبول به وقوع پیوست و ده ها نفر در این حادثه زخمی شدند و همچنین چندین نفر هم بر اثر این انفجار جان باختند.

این انفجار در خیابان توریستی استقلال در میدان تقسیم واقع در قلب استانبول به وقوع پیوست.

فرماندار شهر استانبول در این باره اعلام کرد: در پی انفجار در خیابان استقلال در استانبول شماری کشته و زخمی شدند. نیروهای امنیتی و پلیس منطقه حادثه را به محاصره کامل خود درآورده و از هرگونه تردد در آن جلوگیری می کنند. امداد و نجات مجروحان نیز ادامه دارد.

سازمان تروریستی پ ک ک با انتشار بیانیه ای مدعی شد که هیچ گونه نقشی در عملیات تروریستی در استانبول نداشته است.

برچسب ها: استانبول ، ترکیه ، انفجار
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: