کد خبر: ۲۰۶۷۴۷
تاریخ انتشار: ۱۴:۲۷ - ۱۶ آبان ۱۴۰۱ - 07 November 2022
این مدیریت به عنوان مشاوری امین و مورد اعتماد می‌تواند با شناسایی تهدیدها، آسیب‌ها و نقاط قوت و ضعف و ارائه اطلاعات به موقع، نقش موثری در کاهش آسیب‌پذیری مجموعه و حفاظت از سرمایه‌های مشتریان داشته باشد.

برای بازدید از شعب و دیدار با همکاران مدیریت شعب استان‌های غرب کشور، مدیر امور شعب استان‌ها، مدیر امور حراست و مدیر امور توسعه سرمایه انسانی بانک ایران زمین به این استان‌ها سفر کردند.


مدیران ارشد بانک در این سفر از شعب تحت پوشش مدیریت غرب در استان‌های کرمانشاه، ایلام، کردستان و همدان بازدید کردند و ضمن دیدار با همکاران از نزدیک در جریان مسائل و دیدگاه‌های آنان قرار گرفتند. در ادامه برای بررسی عملکرد شعب در نیمه اول سال جاری، جلسه‌ای با موضوع تاثیر نیروی انسانی ماهر در تحقق اهداف تعیین شده، با حضور روسا و معاونان شعب برگزار شد.

علیرضا یارقلی مدیر امور حراست بانک ایران زمین در این بازدید‌ها با تاکید بر نقش محوری حراست در جلوگیری از هرگونه مساله حفاظتی گفت: این مدیریت به عنوان مشاوری امین و مورد اعتماد می‌تواند با شناسایی تهدیدها، آسیب‌ها و نقاط قوت و ضعف و ارائه اطلاعات به موقع، نقش موثری در کاهش آسیب‌پذیری مجموعه و حفاظت از سرمایه‌های مشتریان داشته باشد.

یارقلی در پایان خواستار هوشیاری بیش از پیش همکاران به عنوان امانتداران سرمایه مردم نزد بانک ایران زمین شد. در این دیدار محمد حسینی‌کنارویی مدیر امور شعب استان‌ها ضمن بررسی عملکرد شعب استان‌های غرب کشور، این منطقه را دارای پتانسیل مطلوب بیان کرد و گفت: با وجود همکاران متعهد و سخت‌کوش در شعب استان‌های غرب کشور، مشتریان از خدمات بانک ایران زمین با کیفیت مطلوب بهره‌مند خواهند شد.

در پایان علی فتاحی مدیر امور توسعه سرمایه انسانی مطالبی درباره وضعیت رفاهی کارکنان و اهداف آتی بانک بیان کرد و گفت: همکاران با حضور در دوره‌های آموزشی می‌توانند علاوه بر بالابردن سطح دانش خود، سرویس‌های بانک را به بهترین شکل به مشتریان معرفی کنند و این موضوع از اولویت‌های سرمایه انسانی است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: