کد خبر: ۲۰۶۶۹۸
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۱ - ۱۵ آبان ۱۴۰۱ - 06 November 2022
ثبت‌‌نام در این طرح اختیاری است و هیچ هزینه‌‌ای برای ثبت‌‌نام دریافت نمی‌‌شود. مدیر بیمه‌های درمان با تاکید بر این مطلب که اعتبار بیمه‌‌نامه آرامش۱۴۰۱ از ابتدای آذرماه سال‌‌جاری آغاز می‌‌شود، گفت: این بیمه‌‌نامه با افزایش تعهدات نسبت به سال قبل در قالب دو طرح با حق‌‌بیمه ماهانه ۱۹۵هزار تومان و ۱۵۰هزار تومان به ازای هر نفر ارائه می‌‌شود.

ثبت‌‌‌‌نام طرح آرامش۱۴۰۱ ویژه بازنشستگان و مستمری‌‌‌‌بگیران تحت‌‌پوشش سابا برای بهره‌‌مندی از خدمات بیمه‌‌نامه درمان تکمیلی شرکت بیمه کوثر آغاز شد. به گزارش روابط‌‌عمومی و اعلام مدیر بیمه‌های درمان بیمه کوثر، متقاضیان واجد شرایط از ۱۰آبان تا ۱۰آذر فرصت دارند از طریق تارنمای شرکت به نشانی kins.ir یا مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک ساتا در طرح آرامش۱۴۰۱ ثبت‌‌نام کنند.

حسین عبدالوند افزود: افرادی که حضوری به دفاتر ساتا مراجعه می‌‌کنند باید اصل شناسنامه و کارت ملی سرپرست، آخرین برگه حقوقی سرپرست و اصل و تصویر شناسنامه وکارت ملی افراد تحت‌‌تکفل و غیر تحت‌‌تکفل را همراه داشته باشند. او با اشاره به اینکه قرارداد بیمه‌‌نامه درمان تکمیلی بین بیمه کوثر و سابا، برای هفتمین سال متوالی تمدید شد، خاطرنشان کرد: ثبت‌‌نام در این طرح اختیاری است و هیچ هزینه‌‌ای برای ثبت‌‌نام دریافت نمی‌‌شود. مدیر بیمه‌های درمان با تاکید بر این مطلب که اعتبار بیمه‌‌نامه آرامش۱۴۰۱ از ابتدای آذرماه سال‌‌جاری آغاز می‌‌شود، گفت: این بیمه‌‌نامه با افزایش تعهدات نسبت به سال قبل در قالب دو طرح با حق‌‌بیمه ماهانه ۱۹۵هزار تومان و ۱۵۰هزار تومان به ازای هر نفر ارائه می‌‌شود.

عبدالوند با اشاره به اینکه بازنشستگانی که می‌‌خواهند تحت‌‌پوشش این بیمه‌‌نامه قرار بگیرند، علاوه بر خود، باید همه اعضای خانواده تحت‌‌تکفلشان را ثبت‌‌نام کنند، افزود: همچنین با شرط داشتن بیمه پایه، بازنشستگان امکان استفاده از خدمات طرح آرامش۱۴۰۱را برای پدر و مادر و نیز فرزندان شاغل مجرد و فرزندان متاهل (در صورت ثبت‌‌نام همسر و فرزندان) خود دارند.

او از امکان ثبت‌‌نام همسران و فرزندان بازنشستگانی که فوت شده‌‌اند نیز در طرح آرامش خبر داد و افزود: ثبت‌‌نام این مستمری‌‌بگیران نیز مطابق شرایط بازنشستگان انجام می‌‌شود؛ اما برای فرزندان مستمری‌‌بگیران دوره انتظار سه‌‌ماهه در نظر گرفته شده است.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: