کد خبر: ۲۰۶۱۳۲
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۴ - ۱۶ مهر ۱۴۰۱ - 08 October 2022
سازمان نظام پزشکی کشور طی سال‌های فعالیت همواره در پی ساماندهی مسائل پزشکان و افزایش انگیزه آنان جهت ارائه بهترین خدمات پزشکی به آحاد جامعه بوده است و بانک توسعه تعاون این آمادگی را دارد که عاملیت اعطای خدمات اعتباری، بانکی و مالی از جمله تهیه تجهیزات، مطب و نیز تسهیل در پرداخت هزینه‌‌‌های درمانی را عهده‌‌‌دار شود.

سرپرست بانک توسعه تعاون اعلام داشت با انعقاد تفاهم‌‌‌نامه خدمات تخصصی به جامعه پزشکی گسترش می‌‌‌یابد. محمد شیخ حسینی سرپرست بانک توسعه تعاون در جلسه با مدیران سازمان نظام پزشکی کشور اظهار کرد: پزشکان از بزرگ‌ترین سرمایه‌‌‌های اجتماعی کشور محسوب می‌‌‌شوند که نقشی بدون جایگزین را در سطح اجتماع بر عهده دارند.

وی افزود: نقش پزشکان در ارتقای شاخص توسعه انسانی HDI بسیار مهم است و کلیه اقدامات جهت ارتقای سطح بهداشت و سلامت از طریق این عزیزان صورت می‌‌‌پذیرد و مسیری که جامعه پزشکی در راستای توسعه اقتصادی و اجتماعی و محرومیت‌‌‌زدایی طی می‌کند قرابت زیادی با مسوولیت‌‌‌ها و رسالت بانک توسعه تعاون دارد.


شیخ حسینی گفت: پزشکان از اصنافی هستند که عموما بانک‌ها تمایل زیادی برای تداوم خدمات به آنها دارند و بانک توسعه تعاون نیز طی سال‌های اخیر محصولاتی از جمله همراه درمان در راستای تسهیل به پوشش هزینه‌‌‌های درمانی بیماران طراحی و به اجرا درآورد.سرپرست بانک توسعه تعاون تاکید کرد: سازمان نظام پزشکی کشور طی سال‌های فعالیت همواره در پی ساماندهی مسائل پزشکان و افزایش انگیزه آنان جهت ارائه بهترین خدمات پزشکی به آحاد جامعه بوده است و بانک توسعه تعاون این آمادگی را دارد که عاملیت اعطای خدمات اعتباری، بانکی و مالی از جمله تهیه تجهیزات، مطب و نیز تسهیل در پرداخت هزینه‌‌‌های درمانی را عهده‌‌‌دار شود.

شیخ حسینی تصریح کرد: نمایندگانی از بانک توسعه تعاون و سازمان نظام پزشکی کشور طی جلساتی شرایطی را برای انعقاد تفاهم‌‌‌نامه مهیا می‌‌‌سازند و تلاش می‌شود این تفاهم‌‌‌نامه مهم‌ترین محورهای همکاری و تسهیل فعالیت پزشکان را به نحو مناسبی احصا کرده و مطابق مکانیزم‌‌‌ها و فرآیندهایی، خدمات بانک در میان پزشکان گسترش یابد.

در این جلسه دکتر محمد رئیس‌‌‌زاده رئیس سازمان نظام پزشکی کشور، دکتر رضا مسائلی مدیرعامل صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام پزشکی کشور، دکتر اکبر رنجبرزاده معاون اجتماعی و امور مجلس سازمان نظام پزشکی، یونس کلانتری رئیس اداره کل مشتریان و توسعه بازار و حمید بختیاری معاون طراحی و توسعه محصول اداره کل هوش کسب و کار و توسعه محصول نیز حضور داشتند.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: