کد خبر: ۲۰۴۷۶۲
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۹ - ۰۴ مرداد ۱۴۰۱ - 26 July 2022
مدیرعامل بانک مسکن با تاکید بر استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان، گفت: از این ظرفیت باید در جهت هدایت بانکداری سنتی به سمت بانکداری الکترونیک و در نهایت بانکداری دیجیتال بهره برد.

 بانکداری ایرانی- مدیرعامل بانک مسکن با تاکید بر استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان، گفت: از این ظرفیت باید در جهت هدایت بانکداری سنتی به سمت بانکداری الکترونیک و در نهایت بانکداری دیجیتال بهره برد.

به گزارش تسنیم، محمود شایان در حاشیه مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری با یک شرکت دانش‌بنیان با اشاره به نامگذاری امسال به «تولید؛ دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» اظهار کرد: پس از فرمایشات رهبر معظم انقلاب، بانک مسکن بلافاصله این موضوع را سرلوحه کار خود قرار داد و تلاش کردیم تا در عمل، شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری تعیین شده است را محقق کند. به همین منظور جلسات کارشناسی و فنی بین معاونت فناوری اطلاعات و مدیران آی‌تی ساز برگزار شد.

وی افزود: با توجه به توانمندی‌ها و امکانات شرکت دانش‌بنیان از جمله سامانه استعلام و احراز هویت و همچنین ارتباط با دفاتر پیشخوان دولت، می‌توان از این ظرفیت در جهت هدایت بانکداری سنتی به سمت بانکداری الکترونیک و در نهایت بانکداری دیجیتال بهره برد.

شایان، با تاکید بر اینکه بعد از شیوع کرونا بسیاری از فعالیت‌های مردم غیرحضوری شد، گفت: امروز دیگر، یک ساختمان یا یک شعبه با وسعت و مساحت بزرگ نمی‌تواند مزیتی برای بانک باشد، بلکه خدمات فوری، بهنگام و برخط، بهترین تبلیغ برای بانک است.

به گزراش تسنیم، در قالب این تفاهم‌نامه، مشتریان بانک مسکن در مناطق مختلف کشور از جمله مناطق روستایی، می‌توانند از خدمات بانک، از طریق 7 هزار دفاتر پیشخوان دولت و دفاتر ICT روستایی سراسر کشور بهره‌مند شوند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: