کد خبر: ۲۰۴۶۳۵
تاریخ انتشار: ۰۸:۴۲ - ۲۹ تير ۱۴۰۱ - 20 July 2022
چک خسارت 452 میلیارد ریالی صنایع کاغذی زرین برگ پرشیا توسط مدیرعامل بیمه آسیا تحویل مدیرعامل صنایع کاغذی زرین برگ پرشیا شد.

چک خسارت 452 میلیارد ریالی صنایع کاغذی زرین برگ پرشیا توسط مدیرعامل بیمه آسیا تحویل مدیرعامل صنایع کاغذی زرین برگ پرشیا شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه آسیا، مسعود بادین نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا در این مراسم با تاکید بر توانمندی و توانگری بالای بیمه آسیا، پرداخت خسارت شرکت های تولیدی در کوتاه ترین زمان ممکن با هدف بازگشت سریع به چرخه تولید را یکی از اولویت های بزرگ ترین بیمه خصوصی کشور برشمرد.

آقای میزبان مدیرعامل صنایع کاغذی زرین برگ پرشیا نیز با تشکر و قدردانی از مساعدت و سرعت عمل شرکت بیمه آسیا در بررسی حادثه و پرداخت علی الحساب به این مجموعه تولیدی جهت جلوگیری از توقف تولید، همکاری چندین ساله با بیمه آسیا را یکی از ارزشمندترین تعاملات بخش تولیدی و صنعت به کشور دانست.

این گزارش می افزاید: در مراسم تحویل چک خسارت به بیمه گذار، اعضای هیات مدیره و معاونان مدیرعامل نیز حضور داشتند.

گفتنی است، در پی وقوع حادثه آتش سوزی در این کارخانه و بلافاصله پس از اعلام خسارت از جانب بیمه گذار، تیم تخصصی کارشناسان ارزیاب خسارت بیمه آسیا، فرآیند برآورد و تعیین خسارت را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دادند.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: