کد خبر: ۲۰۴۵۹۴
تاریخ انتشار: ۰۸:۱۶ - ۲۸ تير ۱۴۰۱ - 19 July 2022
مجمع عمومی عادی سالیانه بانک شهر در تاریخ ۳۰ تیرماه و در مرکز همایش های بین المللی رایزن شهر تهران برگزار خواهد شد.

مجمع عمومی عادی سالیانه بانک شهر در تاریخ ۳۰ تیرماه و در مرکز همایش های بین المللی رایزن شهر تهران برگزار خواهد شد.

به نقل از روابط عمومی بانک شهر، مجمع عمومی عادی سالیانه سال مالی منتهی به ۲۹/۱۲/۱۴۰۰ بانک شهر (شرکت سهامی عام) ساعت ۱۴ روز پنج شنبه مورخ ۳۰/۰۴/۱۴۰۱، در مرکز همایش های بین المللی رایزن به نشانی: تهران، نیاوران، کاشانک، نرسیده به سه‌راه آجودانیه، شماره۲۱۰ برگزار می شود.

بدینوسیله از تمامی سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم (مشروط به ارائه مدرک وکالت یا نمایندگی) و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت می شود در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه بانک حضور بهم رسانند.

همچنین به اطلاع می رساند، تمامی سهامداران و دست اندرکاران باید دارای کارت واکسن باشند و استفاده از ماسک در طول برگزاری مجمع الزامی می باشد. ضمناً به جهت رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی سهامداران می توانند از طریق وب سایت این بانک به نشانی: shahr-bank.ir نسبت به مشاهده آنلاین جلسه مجمع اقدام کنند.

باتوجه به الزامات قانونی تنظیم و ثبت صورتجلسه حاضرین در مجمع، به همراه داشتن اصل کارت ملی برای سهامداران و نمایندگان آنان جهت حضور در مجمع الزامی بوده و همچنین نمایندگان اشخاص حقوقی می بایست اصل معرفی نامه با امضای صاحبان امضاء مجاز و کد ملی نماینده را ارائه کنند.

این گزارش می افزاید،”استماع گزارش هیأت مدیره در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به ۲۹/۱۲/۱۴۰۰”،”استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به ۲۹/۱۲/۱۴۰۰”،”بررسی و تصویب صورت های مالی برای سال منتهی به ۲۹/۱۲/۱۴۰۰ و اتخاذ تصمیم نسبت به تخصیص و تقسیم سود”، “انتخاب حسابرس مستقل و بازرس قانونی اصلی و علی البدل برای سال مالی منتهی به ۲۹/۱۲/۱۴۰۱ و تصویب حق الزحمه ایشان”، “تعیین روزنامه های کثیرالانتشار جهت درج آگهی های بانک”، “تعیین میزان پاداش و جبران خدمت اعضای هیات مدیره” و سایر مواردی که قابل طرح در مجمع عمومی عادی سالیانه باشد؛ از دستورات مجمع عمومی عادی سالیانه بانک شهر است.

باران ایرمان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: