کد خبر: ۲۰۴۴۹۵
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۹ - ۲۱ تير ۱۴۰۱ - 12 July 2022

 جشنواره تخفیفات عید سعید قربان تا عید سعید غدیرخم و همچنین آغاز دهه امامت و ولایت آغاز شد. به گزارش روابط عمومی بیمه ایران، احمد صفرزاده معاون فنی بیمه ایران با اعلام این خبر گفت: از عید سعید قربان تا عید سعید غدیر خم، تمامی افراد، بیمه‌‌گذاران و مشتریانی که در رشته‌های اعلام شده، بیمه‌نامه جدید خریداری یا قصد تمدید بیمه‌نامه قبلی خود را داشته باشند، از تخفیفات ویژه بیمه ایران بهره‌مند خواهند شد.


وی در ادامه افزود: این تخفیفات در تمامی شعبه‌ها، نمایندگی‌‌های سراسر کشور و سامانه غیر‌حضوری «‌بیمه ایران‌من» از تاریخ ۱۹تیر تا پایان روز ۳۰ تیر سال جاری در دسترس مردم و بیمه‌گذاران خواهد بود.

معاون فنی بیمه ایران درباره میزان این تخفیفات و تسهیلات اظهار کرد: تخفیف‌‌های در نظر گرفته شده برای رشته‌های مختلف بیمه‌‌ای همچون بیمه‌نامه حوادث انفرادی ۲۰ درصد، بیمه‌نامه عمر و حوادث انفرادی سما و حامیان سلامت ۱۰ درصد، بیمه‌نامه‌های بدنه با پرداخت نقدی ۲۰ درصد، بیمه مسوولیت مهندسین ناظر و هیات‌مدیره ساختمان ۲۰ درصد خواهد بود.

در بیمه‌های اموال به غیر از ریسک‌های پرخطر، انبارهای عمومی در بیمه‌های آتش‌سوزی و همچنین ریسک‌های ارزی و نرخ‌‌های کنسرسیومی در بیمه‌های مهندسی و انرژی در سایر موارد ۲۰ درصد نرخ‌های سیستمی خواهد بود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: