کد خبر: ۲۰۴۱۱۹
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۷ - ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - 21 June 2022
نخستین کنفرانس و نمایشگاه تخصصی بین‌المللی فرصت‌های همکاری اقتصادی کشورهای عضو، ناظر و شرکای گفت‌وگوی سازمان همکاری شانگهای SCO و همسایگان جمهوری اسلامی ایران (ایران اسکوکواکس) از 27 تا 30 مهر در تهران برگزار می‌شود.

بانکداری ایرانی- نخستین کنفرانس و نمایشگاه تخصصی بین‌المللی فرصت‌های همکاری اقتصادی کشورهای عضو، ناظر و شرکای گفت‌وگوی سازمان همکاری شانگهای SCO و همسایگان جمهوری اسلامی ایران (ایران اسکوکواکس) از 27 تا 30 مهر در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نخستین نمایشگاه بین المللی ایران اسکوکواکس اعلام کرده که این رویداد برای رهبران، صاحبان و بازیگران کلیدی و تصمیم‌گیرندگان کسب‌وکارهای صنعتی و تجاری و متخصصانی است که در بهبود و توسعه رفاه اقتصادی و تجارت بین کشورهای عضو پیمان شانگهای دخیل هستند.

در این همایش همه چالش‌ها و فرصت‌های تجاری، فنی، سرمایه‌گذاری، همکاری‌های مشترک، بازاریابی، کیفیت و شیوه ارتباطات و گفت‌وگوهای مشتری مدارانه تجربه می‌شود.

همکارهای قانونی در راستای توسعه پایدار ارتباطات، روابط مالی، گمرک، حمل و نقل، بانک بیمه، فراگیری استانداردهای بین‌المللی به شیوهای نو و مبتنی بر مقتضیات و تغییرات از دیگر بخش‌های این رویداد است.

ایران اسکو کواکس با دعوت به همکاری و حضور نهاد ریاست جمهوری دولت سیزدهم و وزارتخانه‌های صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، نفت، امور خارجه، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نیرو، اقتصاد، معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور و سازمانهای متعدد خصوصی، سفارت خانه های ۲۶ کشور در ایران و سفارتخانه های ایران در این کشورها برگزار می شود.

در این رویداد بین المللی حضور بیش از 250 شرکت از کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای و بیش از 350 شرکت ایرانی با پیش بینی 3000 بازدید کننده خارجی از میان مقامات و سرمایه گذاران و هیات های تجاری از 26 کشور و همچنین بیش از 20 هزار بازدید کننده متخصص ایرانی ، با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: