کد خبر: ۲۰۳۶۵۸
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۳ - ۰۹ خرداد ۱۴۰۱ - 30 May 2022
برای هماهنگی کنترل کووید-۱۹ با توسعه اقتصادی، دولت شهری شانگهای برنامه‌ای برای تسریع بهبود اقتصادی اجرا می‌کند.

 بانکداری ایرانی - برای هماهنگی کنترل کووید-۱۹ با توسعه اقتصادی، دولت شهری شانگهای برنامه‌ای برای تسریع بهبود اقتصادی اجرا می‌کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از سی جی تی، بسته ۵۰ ماده‌ای اقلام سیاستی، اقداماتی را در هشت بخش پوشش می‌دهد که عمدتا در مورد کاهش فشار بر تجارت، حمایت و حفظ نظم بازگشایی، تثبیت تجارت و سرمایه‌گذاری همچنین تشویق مصرف است.

برنامه اقدام شامل وعده کمک مالی بیشتر برای صنایع آسیب دیده کووید از طریق کاهش بیشتر مالیات و کاهش هزینه‌ها ازجمله تمدید تخفیف اجاره بها است.

این طرح برای ارتقای بهبودی کامل گفته است که پشتیبانی و خدمات بیشتری مانند ارائه یارانه و هموارسازی لجستیک به شرکت‌ها ارائه می‌شود.

بر اساس این طرح مجموعه‌ای از اقدامات شامل یارانه، تخفیف و کاهش مالیات برای افزایش مصرف به ویژه مصرف خودرو و لوازم خانگی انجام می‌شود.

شانگهای در حال بازگشت به سمت بازگشایی است، پس از اینکه تازه‌ترین احیای عفونت‌های کووید-۱۹ این کلان شهر ۲۵ میلیونی را برای حدود دو ماه متوقف کرد.

از اول ژوئن تا اواسط ژوئن، شانگهای با اقدامات معمول پیشگیری و کنترل کووید-۱۹ به‌طور کامل نظم طبیعی تولید و زندگی را در سراسر شهر بازیابی خواهد کرد، در حالی که به شدت از ظهور مجدد کووید-۱۹ جلوگیری می‌کند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: