کد خبر: ۲۰۳۳۳۸
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۴ - ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - 16 May 2022
درآمد ماهانه شرکت «وتعاون» از فروش حق بیمه در مقایسه با فروردین ۱۴۰۰ با افزایش ۳۴ درصدی روبه‌رو شد که بیشترین درآمد آن به رشته بیمه «ثالث - اجباری» با حدود ۲۳۵ میلیارد ریال تعلق گرفت. از سوی دیگر، این بخش توانسته در مقایسه با سال گذشته به رشد ۲۵۹ درصدی برسد.

 درآمد ماهانه شرکت «وتعاون» از فروش حق بیمه در مقایسه با فروردین ۱۴۰۰ با افزایش ۳۴ درصدی روبه‌رو شد که بیشترین درآمد آن به رشته بیمه «ثالث - اجباری» با حدود ۲۳۵ میلیارد ریال تعلق گرفت.

درآمدی که شرکت بیمه تعاون در گزارش فعالیت فروردین ۱۴۰۱ از فروش حق بیمه برای بیمه‌شدگان تحت پوشش خود شناسایی کرد، حدود ۷۰۲ میلیارد ریال بود.

همچنین درآمد تجمیعی این شرکت به دلیل شروع سال مالی، با درآمد ماهانه برابری می‌کند. از سوی دیگر، میزان خسارت پرداخت‌شده به مشتریان مبلغی بالغ ‌بر ۳۰۵ میلیارد ریال اعلام شد. همچنین طبق گزارش ارائه‌شده، «وتعاون» تراز مثبت ۱۳۰ درصدی را از خود بر جای گذاشته است.

بر پایه این گزارش، درآمد ماهانه شرکت «وتعاون» از فروش حق بیمه در مقایسه با فروردین ۱۴۰۰ با افزایش ۳۴ درصدی روبه‌رو شد که بیشترین درآمد آن به رشته بیمه «ثالث - اجباری» با حدود ۲۳۵ میلیارد ریال تعلق گرفت. از سوی دیگر، این بخش توانسته در مقایسه با سال گذشته به رشد ۲۵۹ درصدی برسد.

همچنین پس از «ثالث اجباری» بخش «زندگی غیر‌اندوخته‌دار» توانست بیشترین درآمد «وتعاون» را با ۱۲۸ میلیارد ریال به نام خود ثبت کند. طبق گزارش منتشر شده در سامانه کدال، بیشترین میزان خسارت پرداختی «وتعاون» در فروردین‌ به بخش «درمان» با حدود ۱۵۳ میلیارد ریال تعلق گرفت که نسبت به دوره مشابه خود در سال گذشته با رشد ۴۰درصدی همراه بوده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: