کد خبر: ۲۰۲۶۱۳
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۰ - ۲۲ فروردين ۱۴۰۱ - 11 April 2022
مدیرعامل بانک دی در دیدار با رییس هیئت‌مدیره موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار به بررسی ظرفیت‌ها و زمینه‌های همکاری مشترک طرفین پرداخت.

مدیرعامل بانک دی در دیدار با رییس هیئت‌مدیره موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار به بررسی ظرفیت‌ها و زمینه‌های همکاری مشترک طرفین پرداخت.

به گزارش بانکداری ایرانی به نقل از روابط‌عمومی بانک دی؛ علیرضا قیطاسی در دیدار با حجت‌اله امانی، مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار با اشاره به مأموریت بانک دی در خدمت‌رسانی به خانواده معزز شهدا و ایثارگران گفت: جامعه هدف بانک دی، جامعه معزز ایثارگری است و امیدوارم بتوانیم در خدمت‌رسانی به ذینفعان مشترک و جامعه هدف این موسسه قدم برداریم.

قیطاسی با تأکید بر لزوم گسترش نقاط تماس و سطح دسترسی خانواده معزز شهدا و ایثارگران به خدمات بانک دی در سطح کشور گفت: بانک دی با تجهیز حدود ۸۰ میز خدمت در مراکز بنیادشهید در شهرهای مختلف، زمینه دسترسی خانواده معزز شهدا و ایثارگران را به خدمات بانکی تسهیل کرده است و این آمادگی وجود دارد که مراکز تحت نظارت موسسه ایثار نیز به دستگاه‌های پوز بانک دی مجهز شود.

در ادامه این نشست حجت‌اله امانی، رییس هیئت‌مدیره و مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار با تشریح اقدامات و برنامه‌های این موسسه گفت: موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار، وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران، دارای مراکز فعال در تهران و تمامی استان‌های سراسر کشور است و در زمینه برنامه‌ریزی، ساماندهی، نظارت و راهبری فعالیت‎‌ها و خدمات امور فرهنگی، ورزشی، هنری، اقامتی، مشاوره‌ای، درمانی و توانبخشی جامعه هدف بنیاد شهید و امور ایثارگران فعالیت می‌کند.

وی افزود: این موسسه آمادگی لازم برای ارائه انواع خدمات در چارچوب مأموریت‌های خود را به کارکنان بانک دی دارد.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: