کد خبر: ۲۰۲۵۸۶
تاریخ انتشار: ۲۰:۱۶ - ۲۱ فروردين ۱۴۰۱ - 10 April 2022
ششمین جشنواره فروش بیمه های عمر و پس انداز بیمه آسیا که هم زمان با دهه مبارک فجر از ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ آغاز شده بود به دلیل استقبال مردم از آن، تا ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ مصادف با عید سعید فطر تمدید شد.

ششمین جشنواره فروش بيمه هاي جامع عمر و پس انداز به دلیل استقبال مردم، تا عید سعید فطر تمدید شد.

به گزارش بانکداری ایرانی به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، ششمین جشنواره فروش بیمه های عمر و پس انداز بیمه آسیا که هم زمان با دهه مبارک فجر از ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ آغاز شده بود به دلیل استقبال مردم از آن، تا ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ مصادف با عید سعید فطر تمدید شد.

بنابر این گزارش، در این جشنواره، علاوه بر جوایز ارزنده و طلایی ، معادل حق بيمه یکسال عمر و پس انداز به برندگان خرید بیمه نامه پرداخت می شود و امکان خرید بیمه درمان انفرادی (طرح ارمغان) نیز وجود دارد.
این گزارش می افزاید: همچنین خریداران بیمه عمر و پس انداز بیمه آسیا در مدت برگزاری این جشنواره (۱۲ بهمن ۱۴۰۰ تا ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱) می توانند از تخفیفات ویژه در ساير رشته های بیمه ای از جمله خرید اقساطی بيمه شخص ثالث، ۲۵ تا ۳۵ درصد تخفیف ویژه در بیمه نامه بدنه اتومبیل، ۵۰ درصد تخفیف در بیمه های آتش سوزي ، ۳۰ درصدت تخفیف در بیمه های عمر و حوادث انفرادي ، ۵۰ درصد تخفیف در بیمه های جامع مسئوليت و ۱۰ درصد تخفیف در بیمه های باربری بهره مند شوند.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: