کد خبر: ۲۰۲۵۵۳
تاریخ انتشار: ۱۳:۵۲ - ۲۰ فروردين ۱۴۰۱ - 09 April 2022
با توجه به اینکه در استان‌ها درخصوص دستورات اجرایی محدودیت‌‌هایی وجود دارد، این حضور باعث رفع مشکلات و صدور دستورات لازم برای رفع مشکلات مردم در حوزه اقتصاد در استان خواهد بود.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: تمام تلاش ما این است که بتوانیم قدرت خرید مردم را افزایش دهیم؛ به‌عنوان مثال درخصوص افزایش تسهیلات قرض‌‌الحسنه به بانک‌‌های عامل اجازه داده شده تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان افزایش تسهیلات قرض‌‌الحسنه داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان البرز، ذبیح‌الله سلمانی که روزپنج‌شنبه همزمان با سفر رئیس جمهور به البرز آمده است با بیان اینکه در این سفر بیشتر مسوولان ستادی در حوزه اقتصاد از جمله مدیران بانک‌‌ها، بورس، گمرک، بیمه‌های دولتی و خصوصی، سازمان امور مالیاتی و دیگر واحدهای تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی حضور دارند، افزود: با توجه به اینکه در استان‌ها درخصوص دستورات اجرایی محدودیت‌‌هایی وجود دارد، این حضور باعث رفع مشکلات و صدور دستورات لازم برای رفع مشکلات مردم در حوزه اقتصاد در استان خواهد بود.

او در پاسخ به سوالی درباره برنامه‌های دولت برای کاهش نرخ تورم در سال جاری اظهار کرد: وزیر امور اقتصادی و دارایی هفت محور را برای اجرا در سال جاری ترسیم کردند که یکی از اساسی‌‌ترین این محورها کاهش نرخ تورم و رشد غیرتورمی خواهد بود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: