کد خبر: ۲۰۲۴۶۰
تاریخ انتشار: ۰۹:۴۸ - ۱۵ فروردين ۱۴۰۱ - 04 April 2022
در حال حاضر بیمه درمان تکمیلی کارکنان رسمی و غیر رسمی شرکت نفت و گاز پارس، بیمه نامه های مهندسی، خودروی کارکنان، آتش سوزی اماکن و اموال منطقه پارس جنوبی از سال ۱۳۹۴، تحت پوشش بیمه آسیا می باشد.

شرکت نفت و گاز پارس با ارسال تقدیرنامه از همکاری فی مابین و خدمات بیمه آسیا قدردانی کرد.

 شرکت نفت و گاز پارس با ارسال لوح تقدیر برای مدیرعامل بیمه آسیا، ضمن ابراز رضایتمندی بیمه شدگان این شرکت نفتی از خدمات بیمه آسیا، مراتب تقدیر و تشکر خود را از شش سال حسن همکاری و زحمات بی شائبه مجموعه منسجم، پاسخگو و متعهد این شرکت بزرگ بیمه ای، اعلام کرده است.


بنابر این گزارش، در حال حاضر بیمه درمان تکمیلی کارکنان رسمی و غیر رسمی شرکت نفت و گاز پارس، بیمه نامه های مهندسی، خودروی کارکنان، آتش سوزی اماکن و اموال منطقه پارس جنوبی از سال ۱۳۹۴، تحت پوشش بیمه آسیا می باشد.

گفتنی است، شرکت نفت و گاز پارس به عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه شرکت ملی نفت ایران در اول دی ماه ۱۳۷۷ تأسیس شده و مسئولیت توسعه کلیه فازهای میدان گازی پارس جنوبی و توسعه میادین گازی پارس شمالی، گلشن و فردوسی را برعهده دارد. میدان مشترک پارس جنوبی به عنوان بزرگترین مخزن گازی کشور و جهان، به تنهایی نیمی از ذخائر گاز طبیعی ایران را در خود جای داده است.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: