کد خبر: ۲۰۲۴۴۷
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۴ - ۱۵ فروردين ۱۴۰۱ - 04 April 2022
وی با اشاره به اینکه رشد منابع استان از ابتدای سال تاکنون نزدیک به ۶۲درصد بوده، ابراز امیدواری کرد که با تلاش همه همکاران و استعانت از خداوند متعال و منویات مدیرعامل محترم بانک همچون سال‌های قبل به رشد مطلوب و مورد انتظار دست خواهیم یافت.

عضو هیات مدیره به همراه «یوسف نجدی» مدیر امور استان‌های بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از مدیریت شعب استان سیستان و بلوچستان بازدید کردند. عضو هیات مدیره بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در این جلسه با بیان اینکه نسبت مطالبات به مصارف در برخی از بانک‌های تجاری بیش از ۱۰ درصد است، گفت: با تلاش مستمر شعبه‌ها و رعایت بهداشت اعتباری، این نسبت در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به نزدیک نیم درصد رسیده است.

«ناصر سیف‌اللهی» در جلسه با کارکنان صف و ستاد استان سیستان و بلوچستان بیان کرد: یکی از چالش‌های مهم در ارزیابی عملکرد شعبه‌ها کنترل و کاهش مطالبات است. وی ضمن بیان اینکه نسبت مطالبات به مصارف در برخی از بانک‌های تجاری بیش از ۱۰ درصد است، گفت: با تلاش مستمر شعبه‌ها و رعایت بهداشت اعتباری، این نسبت در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به نزدیک نیم درصد رسیده است.

عوامل موفقیت در جذب منابع قرض‌الحسنه را بشناسیم
عضو هیات مدیره بانک افزود: یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت در حوزه جذب منابع قرض‌الحسنه، بازاریابی دقیق و استفاده بهینه از سبد طرح‌ها و خدمات ارزنده بانک و جذب منابع پایدار و غیرتعهدی است. در ادامه نجدی، مدیر امور استان‌ها با اشاره به اهمیت بانکداری الکترونیک و مجازی افزود: تشویق مشتریان به استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک و ارائه حداکثری خدمات در بستر بانکداری مدرن موجب کاهش حجم مراجعات و افزایش رضایتمندی مشتریان خواهد شد. وی تاکید کرد: لازم است همکاران با استفاده از برنامه عملیاتی ضمن رصد لحظه‌ای اهداف ابلاغی و جایگاه شعبه و استان، نسبت به برنامه‌ریزی دقیق در راستای دستیابی به اهداف مورد نظر اقدام کنند. در ادامه مسعودی، مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان سیستان و بلوچستان ضمن ارائه گزارشی کامل از عملکرد استان در حوزه‌های منابع، مصارف و مطالبات، به ارائه توضیحاتی درباره وضعیت جغرافیایی، جمعیتی، پتانسیل‌ها و محرومیت‌های استان سیستان و بلوچستان پرداخت.

رشد ۶۲ درصدی منابع بانک در سیستان و بلوچستان
وی با اشاره به اینکه رشد منابع استان از ابتدای سال تاکنون نزدیک به ۶۲درصد بوده، ابراز امیدواری کرد که با تلاش همه همکاران و استعانت از خداوند متعال و منویات مدیرعامل محترم بانک همچون سال‌های قبل به رشد مطلوب و مورد انتظار دست خواهیم یافت.

مسعودی در ادامه گزارش کاملی از اقدامات انجام شده در حوزه مسوولیت‌های اجتماعی ارائه کرد که از مهم‌ترین موارد آن می‌توان به بیمه رایگان منازل روستایی استان، مشارکت در طرح شهید سلیمانی وزارت بهداشت، توزیع بسته‌های آموزشی و ورزشی به مدارس مناطق محروم استان و احداث مدرسه در روستای کهنانیکش بخش دشتیاری چابهار اشاره کرد.

باران ایرمان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: