کد خبر: ۲۰۲۰۰۶
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۶ - ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ - 06 March 2022
اولین سالگرد تاسیس شرکت توسعه ارزش هوده با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و پرسنل شرکت روز چهارشنبه 11/12/1400 در سالن جلسات ساختمان کالج برگزار گردید.

اولین سالگرد تاسیس شرکت توسعه ارزش هوده با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و پرسنل شرکت روز چهارشنبه 11/12/1400 در سالن جلسات ساختمان کالج برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، در این مراسم فرشید مولاپور، مدیرعامل شرکت توسعه ارزش هوده، ضمن ارائه گزارشی ، اهم فعالیت ها و اقدامات انجام شده در یکسال گذشته را به شرح ذیل اعلام نمود

· عقد قرارداد با 27 سازمان و صدور بیش از 12 هزار کارت اعتباری جدید

· افزایش 33% درصدی تعداد فروشگاههای طرف قرارداد

· افزایش 36% درآمد شرکت

· راه اندازی فروشگاه اختصاصی آنلاین هوده شاپ(www.hoodehshop.com) (امکان ثبت سفارش کالای موردنظر شما (پرداخت اقساطی و تحویل درب منزل

· امضای تفاهم نامه همکاری با لیزینگ طوس و دریافت خط اعتباری به ارزش 200.000.000.000 ریال

· راه اندازی سیستم نرم افزار مستقل مالی

· راه اندازی نرم افزار فروش هوده شاپ

· دریافت نماد اعتماد الکترونیکی برای فروشگاه آنلاین هوده شاپ

· (www.hoodehcards.com) طراحی سایت اختصاصی

· طراحی سایت ایده حامی و حمایت از ایده ها و کسب و کارهای نو

· برگزاری 4 جشنواره فروش ویژه

· راه اندازی سیستم بازاریابی سازمان و فروشگاه

· و ...

مولاپور ضمن قدردانی از پرسنل و اعضای هیات مدیره شرکت، مهم ترین عامل پیشرفت و توسعه شرکت در یکسال گذشته را همراهی و پشتیبانی اعضای محترم هیات مدیره ، اقدامات نوآورانه و تلاش های صادقانه پرسنل در جهت نیل به اهداف شرکت از جمله بهبود ارائه خدمات، رونق کسب و کار ، تغییر زیرساخت‌های قدیمی، پشتیبانی از استارت‌آپ‌ها ، ارتقا بهره وری و افزایش رفاه و رضایت دارندگان عزیز کارت اعتباری هوده (بیمه ملت) دانست.

در بخشی دیگر از مراسم آقای اسدنژاد ضمن قدردانی از زحمات مدیران و پرسنل شرکت بر توسعه و گسترش ماموریت و چشم انداز شرکت تاکید نمودند.

سرکار خانم معصوم بیگی نیز ضمن برشمردن مزایای کارت اعتباری به اهمیت رضایت و مشتری مداری اشاره نمودند و با توجه به ظرفیت بازار بر رونق و توسعه این کارت تاکید و پیشنهاد ارائه کارت اعتباری به افراد حقیقی و تشکیل باشگاه مشتریان را نیز مطرح نمودند.

در پایان مراسم همکاران شرکت صحبتها و دغدغه های خود را مطرح کردند و به قید قرعه به 4 نفر کارت هدیه هوده تقدیم شد.

خاطرنشان می سازد شرکت توسعه ارزش هوده (سهامی خاص) در تاریخ 11/12/ 1399 شروع به فعالیت نمود. این شرکت به عنوان یک شرکت استارت آپ با همکاری صنعت بیمه و ارائه کارت های اعتباری هوده کارت به مشتریان خود، بستری را آماده کرده تا افراد بتوانند کالای مورد نیاز خود را اعم از مواد غذایی، پوشاک، لوازم خانگی، صوتی- تصویری، گردشگری، خدمات درمانی، ورزشی، خرید بیمه نامه و ... را از طریق کارت اعتباری به صورت اقساط و بدون نیاز به ضامن و چک خریداری کنند.

شرکت هوده در 12 سال گذشته در قالب کارت اعتباری بیمه ملت فعالیت می کرده است و امروز بعنوان یک شرکت دانش بنیان به فعالیت خود ادامه خواهد داد ، در ضمن اینکه کلیه فعالیت ها و مراکزی که از قبل در قالب کارت اعتباری بیمه ملت، طرف قرارداد این مجموعه بوده اند همچنان به کار خود ادامه خواهند داد.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: