کد خبر: ۲۰۱۹۳۲
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۵ - ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ - 02 March 2022

ایکوپرس: گروه صنعتی ایران‌‌‌خودرو در سی‌‌‌ و سومین طرح فروش فوق‌‌‌العاده خود، فروش ۴ محصول خود را از دیروز در راستای اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت آغاز کرد و در آن، اولین مرحله اختصاص خودرو به مادران با دو فرزند و بیشتر را هم اجرایی کرد. خودروهای عرضه شده در این طرح شامل پژو پارس tu۵، پژو پارس، پژو ۲۰۷ دستی پانوراما و دناپلاس توربوشارژر اتوماتیک با قیمت قطعی و موعد تحویل ۳‌ماهه می‌شوند.

مهلت ثبت‌‌‌نام به مدت ۳ روز تا پایان روز پنج‌شنبه (١٢ اسفند) خواهد بود. متقاضیان این طرح در موعد مقرر می‌توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌‌‌خودرو به نشانی esale. ikco. ir درخواست خود را ثبت کنند. قرعه‌‌‌کشی این طرح، برای تعیین مشتریان نهایی روز شنبه هفته آینده (١۴ اسفند ماه) با حضور نهادهای نظارتی برگزار خواهد شد. پس از قرعه‌‌‌کشی، اسامی منتخبان از طریق سایت رسمی فروش محصولات این شرکت و ارسال پیامک اعلام خواهد شد. منتخبان این طرح ۳روز برای واریز کامل وجه مبلغ خودروی خود مهلت خواهند داشت. کماکان این امکان برای منتخبان طرح‌‌‌های قبلی ایران‌‌‌خودرو که موفق به واریز وجه نشده‌اند، وجود دارد که دوباره بتوانند در این مرحله از فروش، اقدام به ثبت‌‌‌نام کنند.

محدودیت‌های فروش فوق‌‌‌العاده نیز همچنان در این طرح اجرا می‌شود و بر این اساس شروطی از جمله اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کدملی، حداقل فاصله ۴۸ ماهه از خرید (ثبت‌‌‌نام یا تحویل خودرو) از شرکت‌های ایران‌‌‌خودرو و سایپا، عدم‌پلاک فعال انتظامی برای فرد متقاضی، ارائه گواهی‌‌‌نامه معتبر، تعلق شماره حساب و شماره تماس اعلامی به شخص متقاضی و... اعمال خواهند شد.

همزمان با این طرح، ایران‌‌‌خودرو در راستای ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در تاریخ ۱۹/ ٠٨/ ۱۴۰۰ مجلس شورای اسلامی، اولین طرح حمایتی خود برای اختصاص خودرو به مادران دارای دو فرزند و بیشتر را که فرزند دوم یا مابعد آنها، پس از تاریخ فوق متولد شده باشد، اجرایی کند.

مادران مشمول امکان ثبت‌‌‌نام یک دستگاه خودرو از محصولات ایران‌‌‌خودرو را خواهند داشت. چنانچه تعداد متقاضیان مشمول این بخشنامه، بیش از ظرفیت شرایط فروش باشد، منتخبان نهایی از طریق قرعه‌‌‌کشی مشخص می‌شوند. در غیر‌این صورت تمامی مادران مشمول که شرایط آنها به تایید سازمان‌های ذی‌ربط برسد، امکان واریز وجه خودروی انتخابی را خواهند داشت.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: