کد خبر: ۲۰۰۸۶۶
تاریخ انتشار: ۰۸:۴۰ - ۲۵ دی ۱۴۰۰ - 15 January 2022
ما در این بیمه‌نامه، جان بیمه شده را بیمه می‌کنیم. این بیمه‌نامه قرار است باری از دوش دولت در حوزه تامین اجتماعی بردارد (همان بیمه‌نامه عمر زمانی در ورژن خاص). بیمه‌نامه «جان دانا» یک ساله تجدیدپذیر است و گارانتی تمدید تا ۸۵ سالگی دارد. همچنین پوشش‌های تکمیلی برای این بیمه‌نامه در نظر گرفته‌ایم.

مدیرعامل بیمه دانا با تاکید بر هوشمند بودن محصول جدید این شرکت در حوزه بیمه‌های زندگی، جان دانا را موجب کاستن از بار دولت در حوزه تامین اجتماعی عنوان کرد. ابراهیم کاردگر در اجتماع نمایندگان و شبکه فروش شعب قم و کاشان با اشاره به شاخص‌های معتبر اقتصادهای برتر جهان، داشتن برنامه، تنظیم مقررات لازم متناسب با اسناد بالادستی و نظارت و کنترل را از عوامل موفقیت در این زمینه دانست.


به گزارش بانکداری ایرانی، وی با اشاره به اینکه مفهوم خصوصی‌سازی با رهاسازی قیمت‌ها تفاوت دارد، اظهار کرد: با این کار متاسفانه نقدینگی صنعت بیمه کاهش و ریسک آن با افزایش مواجه شده است. کاردگر با بیان اینکه راه توسعه صنعت بیمه از مسیر بیمه‌های زندگی می‌گذرد، با اشاره به بیمه‌نامه «جان دانا» تصریح کرد: ما در این بیمه‌نامه، جان بیمه شده را بیمه می‌کنیم. این بیمه‌نامه قرار است باری از دوش دولت در حوزه تامین اجتماعی بردارد (همان بیمه‌نامه عمر زمانی در ورژن خاص). بیمه‌نامه «جان دانا» یک ساله تجدیدپذیر است و گارانتی تمدید تا ۸۵ سالگی دارد. همچنین پوشش‌های تکمیلی برای این بیمه‌نامه در نظر گرفته‌ایم.

نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه دانا با تاکید بر اینکه یکی از ویژگی‌های مهم بیمه‌نامه «جان دانا» تمام دیجیتال و هوشمند بودن آن است، اضافه کرد: در وسایل نقلیه عمومی، سرمایه پوشش بیمه‌ای فرد بیمه شده ۱۰ برابر شده است. در این بیمه‌نامه، از کارافتادگی را تعریف کردیم، یعنی اگر فردی از کارافتاده شود، به او پنج برابر سرمایه تعلق می‌گیرد.

همچنین پس از سه روز، به ازای هر روز نیم‌درصد سرمایه، غرامت پرداخت می‌کنیم. یا اگر فردی در بخش ویژه بیمارستان بستری باشد ۱۱۵درصد غرامت پرداخت می‌کنیم که با افزایش تورم سالانه نیز هماهنگ می‌شود. کاردگر خطاب به نمایندگان و شبکه فروش شعب قم و کاشان گفت: حداقل در سال ابتدایی که این طرح در انحصار بیمه دانا است، استفاده لازم را ببرند و با تلاش مضاعف نسبت به جذب پرتفوی در این خصوص اقدام کنند.

نگار کریمی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: