کد خبر: ۲۰۰۸۳۵
تاریخ انتشار: ۰۸:۵۹ - ۲۳ دی ۱۴۰۰ - 13 January 2022
بهمن برزگر، مدیرعامل شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان گفت: شماره تلفن همراه برخی از بیمه‌شدگان سازمان بیمه سلامت در سامانه نسخه الکترونیک برای ارسال پیامک خدمات، نیازمند اصلاح است و در حال حاضر به این دلیل که شماره تلفن همراه برخی از بیمه‌شدگان ثبت نشده یا به نام سرپرست خانوار ثبت شده است، شرح خدماتی که دریافت می‌کنند برای سرپرست خانوار پیامک می‌شود.

تحلیل بازار: مجری طرح نسخه الکترونیک در سازمان بیمه سلامت از بیمه‌شدگان این سازمان خواست با مراجعه به سامانه خدمات شهروندی سازمان بیمه سلامت یا برنامه «بیمه سلامت من» شماره تلفن همراه خود را اعلام یا اصلاح کنند.


به گزارش بانکداری ایرانی،   بهمن برزگر، مدیرعامل شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان گفت: شماره تلفن همراه برخی از بیمه‌شدگان سازمان بیمه سلامت در سامانه نسخه الکترونیک برای ارسال پیامک خدمات، نیازمند اصلاح است و در حال حاضر به این دلیل که شماره تلفن همراه برخی از بیمه‌شدگان ثبت نشده یا به نام سرپرست خانوار ثبت شده است، شرح خدماتی که دریافت می‌کنند برای سرپرست خانوار پیامک می‌شود.

مجری طرح نسخه الکترونیک در سازمان بیمه سلامت افزود: به همین دلیل از بیمه‌شدگان سازمان بیمه سلامت می‌خواهیم که با مراجعه به سامانه شهروندی سازمان بیمه سلامت به آدرس http: / / bimehsalamatiranian.ir یا برنامه «بیمه سلامت من» که از «کافه بازار» و «مایکت» و سامانه شهروندی سازمان بیمه سلامت قابل دانلود و نصب است، شماره تلفن همراه خود را اعلام یا اصلاح کنند.

برزگر تاکید کرد: بیمه‌شدگان سازمان بیمه سلامت همچنین از طریق سامانه شهروندی یا برنامه «بیمه سلامت من» می‌توانند به خدماتی مانند تمدید اعتبار، بازیابی کد رهگیری، مشاهده وضعیت پوشش بیمه‌ای، مشاهده اطلاعات خانوار، مشاهده تاریخچه خدمات، جست‌وجوی مراکز طرف قرار داد، مشاهده و چاپ صفحه اول دفترچه و نظرسنجی خدمات ارائه‌شده دسترسی داشته باشند.

مجری طرح نسخه الکترونیک در سازمان بیمه سلامت گفت: به زودی امکان ثبت نام برای بیمه سلامت از طریق سامانه شهروندی و اپلیکیشن نیز فراهم خواهد شد. برزگر تصریح کرد: اگر افراد شماره تلفن همراه به نام خود ندارند، می‌توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت و ثبت خدمات غیرحضوری، شماره تلفن همراهی را که به نام خودشان نیست و می‌خواهند پیامک خدمات برای آن شماره ارسال شود، اعلام و ثبت کنند.

مدیر عامل شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان افزود: با اصلاح و اعلام شماره تلفن همراه، کد رهگیری خدمات دریافتی، علاوه بر اینکه به پزشک در سامانه نشان داده می‌شود، برای تلفن همراه بیمار نیز پیامک می‌شود و می‌تواند با همان کد رهگیری به داروخانه یا مراکز پاراکلینیک برای دریافت خدمات تجویزشده یا دارو، مراجعه کند. برزگر خاطرنشان کرد: همچنین بیمه‌شدگان هنگام مراجعه به مطب نیز می‌توانند شماره تلفن همراه که به نام خودشان باشد و با شماره ملی تطابق دارد، ارائه کنند تا در سامانه ثبت و کد رهگیری و شرح خدمات برای خودشان ارسال شود.

 

لیلا فریادرس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: