کد خبر: ۲۰۰۵۶۷
تاریخ انتشار: ۱۳:۴۷ - ۱۳ دی ۱۴۰۰ - 03 January 2022
معاون مسکن و ساختمان با اشاره به اینکه تسهیلات خودمالکان با ثبت‌نام در سامانه نهضت ملی مسکن و معرفی به بانک پرداخت می‌شود، گفت: دریافت این وام نیازی به خرید اوراق حق‌تقدم ندارد.

بانکداری ایرانی - معاون مسکن و ساختمان با اشاره به اینکه تسهیلات خودمالکان با ثبت‌نام در سامانه نهضت ملی مسکن و معرفی به بانک پرداخت می‌شود، گفت: دریافت این وام نیازی به خرید اوراق حق‌تقدم ندارد.

به گزارش تسنیم، محمود محمودزاده با اشاره به ارائه تسهیلات خودمالکی توضیحاتی اظهار کرد: برای ثبت نام خودمالکان هیچ محدودیتی وجود ندارد و همه شهرهای کشور و همه روستاها برای این دسته از متقاضیان باز است. هرکسی با هر تعدادی که در پروانه درج شده امکان ثبت‌نام و اخذ تسهیلات خودمالکی را دارد.

وی تاکید کرد: برای کسانیکه به صورت شخصی واحدی را می‌سازند و یا برای سازندگان حرفه ای این امکان فراهم شده است که با ثبت‌نام در سامانه نهضت ملی مسکن تقاضای تسهیلات خودمالکی داشته باشند.

وی با اشاره به امکان ثبت‌نام متقاصیان از طریق سامانه نهضت ملی مسکن و بانک‌های عامل برای دریافت وام خودمالکی بیان کرد: تمام افرادی که در حوزه های فعالیت های ساختمانی هستند اعم از تعاونی‌ها،سازندگان حرفه ای وخودمالکانی که صاحب زمین هستند برای ساخت یا اتمام پروژه‌های در حال اجرا این امکان فراهم است تا از این تسهیلات استفاده کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: