کد خبر: ۲۰۰۲۲۱
تاریخ انتشار: ۰۸:۳۸ - ۰۱ دی ۱۴۰۰ - 22 December 2021
جزئیات کامل هر آگهی شامل نام هلدینگ، نام شرکت، نوع و موضوع فراخوان، نام و شماره و تاریخ روزنامه ناشر آگهی به همراه لینک مربوطه و تصویر آگهی درج شده است و نتیجه مزایده/ مناقصه نیز در بخش مربوط به هر آگهی درج خواهد شد.

صندوق بازنشستگی کشوری : بر اساس دستورالعمل مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و در راستای شفاف‌‌‌سازی حداکثری و جلوگیری از هرگونه معامله غیرشفاف در شرکت‌های زیرمجموعه؛ هلدینگ‌‌‌ها و شرکت‌های تابعه مکلف شدند کلیه آگهی‌‌‌های مناقصه و مزایده خود را علاوه بر روزنامه مربوطه، در سایت هلدینگ مربوطه و صندوق نیز منتشر کنند.


به گزارش اداره‌‌‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل صندوق بازنشستگی کشوری، با اجرای این دستورالعمل که در راستای ارتقای شفافیت در معاملات و تامین کالا و خدمات هلدینگ‌‌‌ها و شرکت‌های تابعه صادر شده است، از ابتدای آذرماه جاری کلیه آگهی‌‌‌های مناقصه و مزایده شرکت‌ها و ستاد صندوق در بخش ویژه‌‌‌ای در سایت صندوق بازنشستگی کشوری (به آدرس: https: / / www. cspf. ir/ news/ auctions) بارگذاری می‌شود.

در آگهی‌‌‌های منتشرشده که در بخش «مناقصه و مزایده» در نوار بالایی سایت صندوق بازنشستگی کشوری در دسترس است؛ جزئیات کامل هر آگهی شامل نام هلدینگ، نام شرکت، نوع و موضوع فراخوان، نام و شماره و تاریخ روزنامه ناشر آگهی به همراه لینک مربوطه و تصویر آگهی درج شده است و نتیجه مزایده/ مناقصه نیز در بخش مربوط به هر آگهی درج خواهد شد.

با توجه به اجرای این دستورالعمل، کلیه فعالان و ذی‌نفعان علاقه‌‌‌مند به شرکت در مناقصات و مزایده‌‌‌ها، می‌توانند ضمن مشارکت در موضوعات مربوط به خود، موارد تخطی از این دستورالعمل و معاملات انجام‌‌‌شده بدون طی این فرآیند را جهت پیگیری و اقدامات لازم به صندوق اطلاع دهند. به این منظور، پست الکترونیکی به آدرس‌‌‌های mosharekatmardomi@cspf. ir و info@cspf. ir برای اطلاع‌‌‌رسانی موارد مذکور اعلام میشود.

نگار کریمی
منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: