کد خبر: ۱۹۹۹۴۶
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۷ - ۲۲ آذر ۱۴۰۰ - 13 December 2021
مراسم اعطای جوایز نمایندگان برتر مرحله اول جشنواره فروش بیمه‌های آتش‌سوزی «ایمن‌شو»، با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیر بیمه‌های آتش‌سوزی و همچنین نمایندگان برتر این جشنواره در روز شنبه 20 آذرماه در مرکز همایش‌های بیمه ملت برگزار شد.

مراسم اعطای جوایز نمایندگان برتر مرحله اول جشنواره فروش بیمه‌های آتش‌سوزی «ایمن‌شو»، با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیر بیمه‌های آتش‌سوزی و همچنین نمایندگان برتر این جشنواره در روز شنبه 20 آذرماه در مرکز همایش‌های بیمه ملت برگزار شد.


به گزارش بانکداری ایرانی به نقل از روابط‌عمومی بیمه ملت، این جشنواره با هدف افزایش سهم بازار بیمه آتش‌سوزی و توانمندسازی نمایندگان در امر فروش، با عنوان جشنواره فروش بیمه‌های آتش‌سوزی "ایمن شو" از روز آتش‌نشانی و ایمنی (7 مهرماه) تا سالروز تاسیس بیمه ملت (12 آبان‌ماه) در حال برگزاری بود که با توجه به استقبال نمایندگان از این جشنواره، تا سالروز پیروزی انقلاب اسلامی (22 بهمن ماه) این جشنواره تمدید شد و طی مراسمی از نمایندگان برتر که در این جشنواره موفق به کسب رتبه های برتر شده اند در حضور دکتر دلفراز مدیرعامل، امیرحسین قربانی معاون توسعه بازار، مسعود قراگوزلو معاون فنی بیمه‌های اموال، پریا الوندی‌پور مدیر بیمه‌های آتش‌سوزی، پیمان قربانی مدیر امور شعب، نمایندگان وکارگزاران، تجلیل به عمل آمد و جوایز برندگان به آنها اعطا شد.


شبکه فروش بازوی توانمند شرکت


دکتر دلفراز مدیرعامل بیمه ملت، ضمن تقدیر از نمایندگان با اشاره به اینکه شبکه فروش بازوی توانمند شرکت است، اعلام کرد به‌ثمر رساندن رسالت شرکت، فرهنگ‌سازی و افزایش ضریب نفوذ در صنعت بیمه با حمایت نمایندگان انجام پذیر است که در خط مقدم فروش بیمه‌نامه هستند و با تکیه بر دانش فنی و هنر بازاریابی شبکه فروش است که با ارائه اطلاعات صادقانه به بیمه‌گزار، شاهد موفقیت‌‌های روزافزون خواهیم بود.


مدیرعامل بیمه ملت در ادامه به افزایش پورتفو در دو سال گذشته و افزایش سهم نمایندگان در بخش فروش که به حدود 70 درصد رسیده است، اشاره کرد و گفت: در امر مدیریت ریسک، با خرده فروشی است که می توان جامعه گسترده‌تری را وارد شبکه نمود و با حمایت از نمایندگان و شبکه فروش به خصوص در پورتفوهای بزرگ شرکت از جمله صندوق بازنشستگی، دانشگاه آزاد و... توانستیم همراه با شبکه فروش حرکت رو به جلو داشته باشیم و البته با برنامه ریزی‌هایی که صورت گرفت از جمله جشنواره ایمن‌شو که جزو جشنواره‌های موفق بود، شاهد افزایش پرتفو بودیم و با گریدبندی مناسب تمام نمایندگان فعال در این جشنواره مدنظر قرار گرفتند.


*رشد 111 درصدی میزان فروش در رشته آتش‌سوزی

مسعود قراگوزلو معاون فنی بیمه های اموال و مسئولیت نیز به افزایش میزان فروش بیمه‌نامه ­های آتش­سوزی در مدت زمان برگزاری جشنواره از کانال نمایندگان اشاره کرد و گفت: این رقم، از 13.053 میلیون ریال در سال 99 به27.564 میلیون ریال در سال جاری رسیده است که نشان از رشد 111 درصدی میزان فروش در این رشته بیمه‌ای دارد.


قراگوزلو همچنین افزایش 40 درصدی تعداد صدور انواع بیمه‌نامه آتش‌سوزی به نسبت مدت‌زمان مشابه سال قبل را مدنظر قرار داد و افزود: فروش بیمه‌نامه‌ آتش‌سوزی از تمام کانال‌های فروش بیمه ملت در مدت جشنواره مبلغ 84.377 میلیون ریال بوده که در مقایسه با مدت مشابه در سال قبل رشد 433 درصدی داشته است.

*برگزاری جشنواره سبب ایجاد انگیزه در شبکه فروش شد

امیر حسین قربانی سرپرست معاونت بازاریابی و شبکه فروش نیز در مراسم اهدای جوایز برندگان مرحله اول جشنواره فروش بیمه‌های آتش‌سوزی «ایمن‌شو» به رشد چشم‌گیر عملکرد نمایندگان حقیقی و حقوقی در بازه زمانی جشنواره و نسبت به مدت مشابه سال قبل اشاره کرد و ادامه داد: این مهم، نشان از فعالیت بیش از پیش شبکه فروش به دلیل ایجاد انگیزه‌ با توجه به برگزاری جشنواره و شرایط آن است.


وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود، تقسیم‌بندی شبکه فروش و ایجاد رقابت بین نمایندگان در سه سطح را از جمله موارد خاص و متفاوت این جشنواره ذکر کرد و افزود: این جشنواره استقبال فراوان شبکه فروش را به همراه داشت و انگیزه مضاعفی را در شبکه فروش با توانمندی متوسط و رو به پایین سبب شد.

گفتنی است این جشنواره با توجه به استقبال نمایندگان، تا سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران (22 بهمن ماه) تمدید شده است.

نفرات برتر مرحله اول جشنواره ایمن‌شو (7 مهر تا 12 آبان)

برترین های فروش هفته بر اساس حق بیمه – 7 مهر تا 12 آبان

گروه

نام نماینده

کد نماینده

استان

شهر

حق‌بیمه (میلیون ریال)

رشد

آبی

باقر  حیدرقلی زاده

2625

البرز

کرج

2,817

3636%

آبی

حمیرا  طلائی

2036

تهران

تهران

2,749

648%

آبی

ساره  هنرمند راد

3014

کرمان

کرمان

1,557

20500%

نارنجی

افسانه  سوادیان

2673

مازندران

بابلسر

827

12576%

نارنجی

اکبر  رضا زاده

2794

آذربایجان شرقی

تبریز

457

100%

نارنجی

سمیه  اله توکلی

7385

کرمان

عنبرآباد_کرمان

430

334%

زرد

فاطمه  صداقت

7929

هرمزگان

بندرعباس

677

83160%

زرد

سحر  رزمجو

3338

فارس

آباده

221

100%

زرد

محسن  عرب

7540

تهران

تهران

191

100%

 

برترین های فروش هفته بر اساس تعداد صدور - 7 مهر تا 12 آبان

گروه

نام نماینده

کد نماینده

استان

شهر

 تعداد صدور

آبی

باقر  حیدرقلی زاده

2625

البرز

کرج

180

نارنجی

منیژه  جلیلی دوآبی

2135

خوزستان

اهواز

243

زرد

معصومه  آرون

7491

گیلان

آستارا

104

 

نگار کریمی
منبع: بیمه ملت
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: