کد خبر: ۱۹۹۶۹۱
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۵ - ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - 03 December 2021
مدیرعامل بیمه آسیا در سفر به کیش اعلام کرد:
مدیرعامل بیمه آسیا در حاشیه سفر به جزیره کیش و ادای احترام به شهدای گمنام در این جزیره اعلام کرد، بیمه آسیا خسارت بیمه های عمر و حوادث کلیه جانباختگان بیماری کرونا در جزایر کیش و هندورابی را پرداخت کرده است.

بیش از 12 هزار نفر از ساکنین جزیره های کیش و هندورابی تحت پوشش بیمه های عمر و حوادث بیمه آسیا قرار دارند.

به گزارش بانکداری ایرانی، مدیرعامل بیمه آسیا در حاشیه سفر به جزیره کیش و ادای احترام به شهدای گمنام در این جزیره اعلام کرد، بیمه آسیا خسارت بیمه های عمر و حوادث کلیه جانباختگان بیماری کرونا در جزایر کیش و هندورابی را پرداخت کرده است.

به گزارش روابط عمومی بیمه آسیا، مسعود بادین نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا که به همراه هیاتی در نمایشگاه بانک، بیمه و بورس شرکت کرده بود، اعلام کرد، این شرکت در حال حاضر بیش از 12 هزار نفر از بومیان و ساکنین جزایر کیش و هندورابی را تحت پوشش بیمه های عمر و حوادث تا سقف دو میلیارد ریال قرارداده است و تا کنون غرامت فوت دوازده نفر از ساکنین این جزایر ناشی از بیماری کرونا از جمله امام جمعه فقید جزیره کیش را پرداخت کرده است.

بنا بر این گزارش، مدیرعامل بیمه آسیا و هیات همراه در حاشیه سفر به جزیره کیش، در مزار شهدای گمنام و مزار امام جمعه فقید جزیره کیش که در اثر کرونا دار فانی را وداع گفته بود، حاضر شدند و به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

گفتنی است، چندی پیش با حضور مسئولان سازمان منطقه آزاد کیش، چک خسارت بیمه آسیا مربوط به بیمه عمرجانباختگان بیماری کرونا این جزیره، به بازماندگان آنان تحویل شد.

 

لیلا فریادرس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: