کد خبر: ۱۹۹۴۱۲
تاریخ انتشار: ۰۸:۵۸ - ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - 24 November 2021
مهدی سدیدی که از فروردین سال گذشته با حکم فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد سابق به عنوان مدیرعامل صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها منصوب شده بود ، تغییر کرد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها پس از یک سال و ۷ ماه فعالیت در این شرکت بورسی تغییر کرد .

به گزارش بانکداری ایرانی،  مهدی سدیدی که از فروردین سال گذشته با حکم فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد سابق به عنوان مدیرعامل صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها منصوب شده بود ، تغییر کرد.

براساس این گزارش در این تحول، محمد ابراهیم آقا بابایی که حدود چهارماه پیش مدیرعامل سرمایه گذاری سپه شده بود، مدیرعامل این شرکت شد.

وی تیر سال جاری بعد از حدود 4 سال از تاسیس و راه اندازی و مدیریت صندوق تثبیت بازار سرمایه ، دست به استعفا زد و به عنوان مدیرعامل جدید و عضو هیات مدیره ، راهی سرمایه گذاری سپه شده بود .

افزایش 110 درصدی میانگین حقوق بازنشستگان، 220 درصدی انواع تسهیلات، 140 درصدی حقوق دهکهای کم درآمد، تحقق 83 درصدی مطالبات بازنشستگان و 21 هزار مورد پاسخ گویی کتبی‌ و‌ حضوری، رشد 500 درصدی درآمدهای عملیاتی، مازاد درآمد بر هزینه پس از 21 سال، افزایش 130 درصدی دارایی ها نسبت به کل عمر 40 ساله صندوق، سرمایه‌گذاری دو میلیارد دلاری در صنایع فولاد و پتروشیمی و... ، بخشی از اقدامات سدیدی بود.

باران ایرمان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: