کد خبر: ۱۹۹۱۳۱
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۰ - ۲۳ آبان ۱۴۰۰ - 14 November 2021

بدنبال انتشار تصاویری از ادل در حالی که یک حلقه در انگشت دست چپ خود دارد، گمانه زنی ها در مورد نامزدی او با شریک زندگی اش ریچ پل به اوج رسیده است. این ستاره ۳۳ ساله با یک حلقه بزرگ طلایی روی انگشت دست چپش در لندن دیده شده است.

انتشار تصویر خواننده معروف با حلقه در انگشت دست چپ و شایعه نامزدی

به گزارش بانکداری ایرانی،  توجه عکاسان به این حلقه بزرگ زمانی جلب شد که ادل قصد داشت ماسک سیاه رنگش را روی صورت خود تنظیم کند در حالی که پس از کاهش وزن قابل توجهش با یک لباس کاملاً سیاه شیک بیرون آمده بود. به نظر می رسد که این اولین باری است که حلقه در انگشت دست چپ ادل دیده می شود بعد از آنکه ماه گذشته به وضوح هیچ حلقه ای در انگشت دست چپ او دیده نمی شد.

بدنبال انتشار تصاویری از ادل با یک حلقه در انگشت دست چپ، گمانه زنی ها در مورد نامزدی او با شریک زندگی اش ریچ پل به اوج رسیده است.

این اتفاق تازه پس از آن رخ می دهد که این خواننده مشهور بریتانیایی و ریچ برای اولین بار در بریتانیا در کنار هم دیده شده بودند، جایی که این دو در یک رستوران چینی همراه با عده ای از همراهانشان شام خوردند. روزنامه سان مدعی شده است که ادل قصد داشته ریچ پل که یک ایجنت ورزشی است را به خانواده و دوستانش معرفی کند و زیبایی ها و بناهای قدیمی شهر لندن را نیز به او نشان دهد. یکی از نزدیکان ادل گفته است: «پس از بازگشت ادل به بریتانیا، ریچ نیز به او خواهد پیوست. او می خواهد که ریچ را به حلقه وسیع دوستانش که تاکنون با او دیدار نداشته اند معرفی کند. اینکه در جایی که بزرگ شده او را به دیگران معرفی کند برایش خیلی مهم است». ادل در سپتامبر گذشته تصویری از خود و عشق جدیدش در اینستاگرام منتشر کرده و در جریان مصاحبه اش با مجله ووگ در ماه گذشته به وضوح در مورد رابطه عاشقانه اش با ریچ پل صحبت کرده بود

بدنبال انتشار تصاویری از ادل با یک حلقه در انگشت دست چپ، گمانه زنی ها در مورد نامزدی او با شریک زندگی اش ریچ پل به اوج رسیده است.

 

وی در این مصاحبه گفته بود: «ریچ به شکل باورنکردنی از راه رسید. احساس اضطراب، عصبی بودن و خستگی نمی کنم. کاملاً برعکس، فوق العاده است. به نظر می رسد این رابطه آنقدر باثبات و باملاحظه است که اهمیت نمی دانم چه کسی می داند. او فوق العاده است. او واقعاً بامزه است». این دو اولین بار در ماه جولای در یک مسابقه بسکتبال در فینیکس در کنار هم دیده شده بودند. این اولین رابطه عاشقانه شناخته شده ادل پس از جدا شدن از شوهر سابقش سایمون کونکی در سال ۲۰۱۹ است، جدایی همراه با دلشکستگی آلبوم پیش روی ادل با نام ۳۰ که الهام بخششد. او و سایمون یک پسر ۹ ساله به نام آنجلو دارند.

روزیاتو

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: