کد خبر: ۱۹۸۸۵۳
تاریخ انتشار: ۰۸:۲۰ - ۱۶ آبان ۱۴۰۰ - 07 November 2021

بیل گیتس، بنیانگذار مایکروسافت و یکی از ثروتمندترین افراد جهان، روز جمعه جشن تولد ۶۶ سالگی اش را در ترکیه و در مصاحبت جف بزوس، بنیانگذار آمازون برگزار کرد.

جف بزوس و لورن سانچز

بزوس یکی از ۵۰ نفری بود که به مهمانی خصوصی گیتس در کرانه ی مدیترانه دعوت شده بود. گیتس که زمانی ثروتمندترین فرد جهان بود و حالا با ۱۲۴ میلیون دلار به جایگاه چهارم تنزل پیدا کرده، مهمان ها را از روی قایق تفریحی اش لانا، توسط هلی کوپتر به باشگاه ساحلی Sea Me در فتحیه ترکیه منتقل کرد.

جشن تولد میلیاردر معروف در گردشگاهی لاکچری در ترکیه

جف بزوس و همسر بازیگرش، لورن سانچز، جزو مهمانان جشن تولد ۶۶ سالگی بیل گیتس بودند

قایق تفریحی لانا دارای استخر، جکوزی و باشگاه بدنسازی است. بیل گیتس مهمان ها را توسط هلی کوپتر از قایق به باشگاه ساحلی Sea Me منتقل کرد.

این قایق تفریحی مجهز به باشگاه بدنسازی، استخر و جکوزی است. گیتس در هفته ی پیش از آن نیز به سفر و سیاحت در سواحل ترکیه پرداخته و سری هم به بودروم که مقصد توریستی محبوبی است زده بود.

جشن تولد میلیاردر معروف در گردشگاهی لاکچری در ترکیه

بنابر گزارش ها جف بزوس پس از اتمام مهمانی توسط هلی کوپتر به قایق تفریحی اش «روباه پرنده» که در گوکووا لنگر انداخته بود، منتقل شد.


بعد از به پایان رسیدن مهمانی، جف بزوس توسط هلی کوپتر به قایق تفریحی اش «روباه پرنده» که در ساحل گوکووا لنگر انداخته بود، بازگشت

حضار این مهمانی ۴ ساعته خیال شان از بابت حریم خصوصی در این تفرجگاه لوکس و دنج راحت بود چرا که کارکنان از استفاده از تلفن همراه منع شده بودند.

در این مهمانی غذای دریایی محلی، سوشی، پیتزا و نوشیدنی های مختلف سرو شد. این اولین جشن تولد گیتس بعد از اعلام طلاق از ملیندا گیتس ـ که ۲۷ سال با او زندگی کرد و سه فرزند از وی دارد ـ است.

 

گیتس ۶۵ ساله و ملیندای ۵۶ ساله در تاریخ ۴ مه با اعلام خبر طلاق شان در توئیتر دنیا را شوکه کردند. آن ها در توئیت شان نوشته بودند که بر این باور بودند که «دیگر به عنوان یک زوج نمی توانند به بالندگی شان ادامه دهند» اما همچنان در «بنیاد بیل و ملیندا گیتس» به کارشان ادامه خواهند داد. آن ها به طور رسمی در ماه اوت از هم طلاق گرفتند.

روزیاتو

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: