کد خبر: ۱۹۸۵۹۹
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۸ - ۰۸ آبان ۱۴۰۰ - 30 October 2021

محرمانه‌ترین عروسی سلبریتی‌ها (۱)

این زوج که از سال ۲۰۱۰ دوستی خود را آغاز کردند، شایعاتی مبنی بر برگزاری عروسی خود در تابستان ۲۰۱۶ در همپتونز به راه انداختند، اما در آخر هفته شکرگزاری سال ۲۰۱۵ با برگزاری یک مراسم عروسی فوق سری در میدتاون شرق، همه را شگفت زده کردند. ازدواج آن‌ها کوتاه بود و طلاق آن‌ها در ژانویه ۲۰۲۱ نهایی شد.


۲- Emma Stone and Dave McCary.

محرمانه‌ترین عروسی سلبریتی‌ها (۱)

اما استون و دیو مک کاری، کمدین و نویسنده، در سپتامبر ۲۰۲۰ در یک مراسم مخفیانه ازدواج کردند. روز ازدواج آن‌ها در ابتدا برای مارس ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی شده بود، اما به دلیل همه‌گیری COVID-۱۹ به تعویق افتاد. در سال ۲۰۲۱ نیز فرزند دختر خود، Louise Jean را به دنیا آوردند.


۳- Jay-Z and Beyonce

محرمانه‌ترین عروسی سلبریتی‌ها (۱)

بیانسه و جی زی همیشه یک زوج خاص بوده اند و عروسی آن‌ها در سال ۲۰۰۸ نیز از این قاعده مستثنی نبود. آن‌ها مخفیانه در آپارتمان Jay's TriBeCa ازدواج کردند. در سپتامبر ۲۰۱۴، شایعه شد که بیانسه به طور خصوصی ازدواج خود را تجدید کرده است.


۴- Margot Robbie and Tom Ackerley

محرمانه‌ترین عروسی سلبریتی‌ها (۱)

مارگوت رابی، بازیگر جوخه انتحار، با دوست پسر قدیمی خود در زادگاهش استرالیا در مراسمی بسیار محرمانه ازدواج کرد؛ به گونه‌ای که حتی شرکت کنندگان محل دقیق مراسم را نیز نمی‌دانستند. در سال ۲۰۱۶، در این مراسم عروسی تنها ۵۰ مهمان و ده‌ها محافظ امنیتی حضور داشتند. بر اساس گزارش ها، تلفن‌ها و دوربین‌های افراد نیز ضبط شده بود. پس از انتشار شایعات مربوط به ازدواج آنها، رابی با انتشار عکسی از حلقه خیره کننده خود، این خبر را در اینستاگرام تایید کرد.


۵- Colin Jost and Scarlett Johansson

محرمانه‌ترین عروسی سلبریتی‌ها (۱)

کولین جوست و اسکارلت جوهانسون، در سال ۲۰۲۰ در یک مراسم کوچک که گمان می‌رود در خانه آن‌ها در Palisades نیویورک برگزار شده است، ازدواج کردند. او بعداً فاش کرد که چگونه برنامه‌ریزی یک عروسی عمومی و بزرگ کار آسانی نیست، و به مجله People اعلام داشته است که: "ما می‌خواستیم ازدواجمان با یک حس عمیق صمیمیت همراه باشد، نه اینکه با چیز‌های زیادی محصور و محدود شده باشیم. "


۶- Zoe Saldana and Marco Perego

محرمانه‌ترین عروسی سلبریتی‌ها (۱)

این زوج مراسم مخفیانه خود را تنها در سه هفته در سپتامبر ۲۰۱۳ برنامه ریزی کردند. بعد از برگزاری مراسم عروسی دوقلو‌های این زوج به دنیا آمدند. سالدانا تمام جزئیات را مخفی نگه داشته است، اما خبر‌ها حاکی از آن هستند که مارکو پرگو تصمیم گرفته است تا نام خانوادگی همسرش را انتخاب کند. آن‌ها در سال ۲۰۱۶ نیز فرزند سوم خود، Zen، را به دنیا آوردند.


۷- Benji Madden and Cameron Diaz

محرمانه‌ترین عروسی سلبریتی‌ها (۱)

پس از نامزدی سریع، کامرون دیاز و بنجی مدن بی سر و صدا در یک مراسم خصوصی که در خانه او در بورلی هیلز در ژانویه ۲۰۱۵ برگزار شد، ازدواج کردند. آن‌ها در سال ۲۰۱۹ صاحب فرزند دختری به نام Raddix شدند.


۸- Mila Kunis and Ashton Kutcher

محرمانه‌ترین عروسی سلبریتی‌ها (۱)

هیچ تاریخ، جزئیات یا عکسی از عروسی مخفیانه این زوج در تابستان ۲۰۱۵ منتشر نشده است - و این خبر حتی به طور کامل تأیید نشد تا اینکه میلا کونیس ماه‌ها بعد حلقه ازدواج خود را در سریال The Late Late Show With James Corden به دست کرد. آن‌ها در سال ۲۰۱۴ صاحب دختری به نام Wyatt و در سال ۲۰۱۶ صاحب پسری به نام Dimitri شدند.


۹- Ed Sheeran and Cherry Seaborn

محرمانه‌ترین عروسی سلبریتی‌ها (۱)

اد شیرن در ژانویه ۲۰۱۹ با عشق دیرینه خود، Cherry Seaborn، ازدواج کرد. طرفداران حتی نمی‌دانستند که او ازدواج کرده است تا زمانی که اد شیرن در اشعار آهنگ جدید خود به نام Remember the Name، او را «همسر» خطاب کرده بود. او به پادکست Table Manners گفت: "هیچکس از این ازدواج اطلاعی نداشت و کسی به این مراسم نیامده بود. شمع روشن کردیم و ازدواج کردیم. برگشتیم و غذای کاری هندی خوردیم. "


۱۰- Jason Momoa and Lisa Bonet

محرمانه‌ترین عروسی سلبریتی‌ها (۱)

شایعاتی مبنی بر اینکه جیسون موموآ و لیزا بونت در سال ۲۰۰۷ پس از به دنیا آمدن اولین فرزندشان باهم ازدواج کردندوجود داشت. اما بعداً مشخص شد که آن‌ها در سال ۲۰۱۷ ازدواج کردند. جیسون موموآ در مورد ازدواج مخفیانه خود و همسرش دربرنامه The Late Late Show با جیمز کوردن به شوخی گفت: "بالاخره، انجام شد. " او همچنین افزود: "من یک شکارچی تمام عیار هستم. من این موضوع را تا زمانی که دو فرزندمان به دنیا نیامده بودند به همسرم نگفتم؛ در غیر این صورت، ترسناک و عجیب به نظر می‌رسیدم. اما بله، این من بودم که همیشه می‌خواستم اورا ملاقات کنم. او همیشه یک ملکه است. "


 Amanda Seyfried and Thomas Sadoski

محرمانه‌ترین عروسی سلبریتی‌ها (۱)

آماندا سایفرد و همسرش توماس سادوسکی در سال ۲۰۱۷ ازدواج کردند و اخبار هیجان‌انگیز ازدواج خود را در برنامه The Late Late Show با جیمز کوردن به اشتراک گذاشت. او گفت: «ما دو نفر همراه یک مامور وارد کشور شدیم و ازدواج کردیم. تنها چند روز بعد، این زوج خوشبخت صاحب اولین فرزند دختر خود به نام Nina شدند. آن‌ها در سال ۲۰۲ نیز فرزند دوم خود به نام Thomas را به دنیا آوردند.


 Niecy Nash and Jessica Betts

محرمانه‌ترین عروسی سلبریتی‌ها (۱)

این بازیگر، ازدواج خود ر با جسیکا بتز در آگوست ۲۰۲۰ در اینستاگرام فاش کرد. مشخص نیست که این زوج چه مدت قبل از ازدواج با یکدیگر بودند، اما آن‌ها از سال ۲۰۱۸ در شبکه‌های اجتماعی در کنار یکدیگر ظاهر شدند.


 Kristen Bell and Dax Shepard

محرمانه‌ترین عروسی سلبریتی‌ها (۱)

این دو ستاره در سال ۲۰۱۳ ازدواج کردند، اما سال‌ها بعد عکس‌هایی از این روز بزرگ به اشتراک گذاشتند. بل در سال ۲۰۱۶ تصاویر ازدواج خود را در CBS This Morning نشان داد و گفت: "ما در یک اتاق کوچک در دادگاه بورلی هیلز ازدواج کردیم و هنوز هم آن روز یکی از بهترین روز‌های زندگی من به شمار می‌رود. "


 Jessica Alba and Cash Warren

محرمانه‌ترین عروسی سلبریتی‌ها (۱)

جسیکا آلبا و کش وارن در می ۲۰۰۸ در دادگاهی در بورلی هیلز ازدواج کردند. یک منبع به مجله People گفت که در این مراسم، این بازیگر با مو‌های دم اسبی، لباس بلند و غیر رسمی آبی رنگ دیده شده است. ماه بعد، آلبا اولین دختر این زوج به نام Honor را به دنیا آورد.


Joe Jonas and Sophie Turner

محرمانه‌ترین عروسی سلبریتی‌ها (۱)

جو جوناس، خواننده و سوفی ترنر، بازیگر سریال Game of Thrones، پس از اجرای جوایز موسیقی بیلبورد ۲۰۱۹، در لاس وگاس (پیش از جشن بزرگترشان در فرانسه) در A Little White Wedding Chapel ازدواج کردند. عروسی غافلگیرکننده آن‌ها گروه برادران جوناس، دیجی Diplo از طریق لایو اینستاگرام و حتی بدل الویس پریسلی را نیز داشت.


 Kerry Washington and Nnamdi Asomugha

محرمانه‌ترین عروسی سلبریتی‌ها (۱)

کری واشنگتن در مورد زندگی خصوصی خود، از جمله عروسی اش با ننامدی آسومغا، مدافع سابق تیم ۴۹، کاملاً سکوت کرده است. بر اساس گواهی ازدواجشان، این دو در ژوئن ۲۰۱۳ در هیلی، آیداهو با یکدیگر ازدواج کرده اند.


Dave Franco and Alison Brie

محرمانه‌ترین عروسی سلبریتی‌ها (۱)

پس از سه سال آشنایی، فرانکو و بری در یک مراسم خصوصی در سال ۲۰۱۷ با هم ازدواج کردند. تنها چیزی که می‌دانیم این است که او به مجله ET گفت که روز ازدواج آن ها، یک روز خاص، صمیمی و واقعا سرگرم کننده بود. مردم همچنین تأیید کردند که این بازیگر با حلقه نامزدی رزگلد ساخته شده توسط طراح جواهرات برند Southern California درخواست ازدواج خود را به همسرش داده است.

منبع: harpersbazaar

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: