کد خبر: ۱۹۸۰۹۴
تاریخ انتشار: ۱۳:۵۷ - ۱۸ مهر ۱۴۰۰ - 10 October 2021
نیره نظر، کارشناس بیمه‌های مهندسی بیمه ملت، رتبه یک «یازدهمین آزمون عمومی صلاحیت حرفه‌ای بیمه» را که در شهریورماه 1400 توسط انجمن حرفه‌ای صنعت بیمه برگزار شد؛ به خود اختصاص داد.

کارشناس بیمه‌های مهندسی بیمه ملت، رتبه اول آزمون عمومی صلاحیت حرفه‌ای بیمه را از آنِ خود کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت؛ نیره نظر، کارشناس بیمه‌های مهندسی بیمه ملت، رتبه یک «یازدهمین آزمون عمومی صلاحیت حرفه‌ای بیمه» را که در شهریورماه 1400 توسط انجمن حرفه‌ای صنعت بیمه برگزار شد؛ به خود اختصاص داد.

همچنین دو مقاله ارسالی از سوی «نیره نظر» با موضوعات: «واکاوی مولفه‌های تأثیرگذار بر توانمندسازی نیروی انسانی صنعت بیمه در مواجهه با ریسک‌های نوظهور» و «واکاوی چالش‌ها و فرصت‌های ریسک‌های نوظهور در صنعت بیمه و ارائه پیشنهادهایی جهت افزایش بیمه‌پذیری این ریسک‌ها» مورد تایید انجمن حرفه‌ای صنعت بیمه قرار گرفت.

این کارشناس خبره بیمه ملت، در آزمون مقدماتی صلاحیت حرفه‌ای بیمه در سال 94 نیز رتبه دوم را کسب کرده بود.

روابط عمومی بیمه ملت برای سرکار خانم نیره نظر، کارشناس بیمه‌های مهندسی و سایر کارکنان بیمه ملت آرزوی موفقیت و بهروزی دارد.

گفتنی است؛ تاکنون 11 دوره از آزمون عمومی صلاحیت حرفه‌ای صنعت بیمه توسط انجمن حرفه‌ای صنعت بیمه برگزار شده و کلیه افرادی که دارای مدرک تحصیلی لیسانس مرتبط به‌علاوه پنج سال سابقه فعالیت حرفه‌ای در صنعت بیمه هستند یا افرادی که در آزمون سطح مقدماتی انجمن پذیرفته شده‌اند، می‌توانند در این آزمون شرکت کنند. بر این اساس، کسب اعتبار بالاتر حرفه‌ای در کل صنعت و در بین فعالان بازار بیمه و نیز فرصت دستیابی به جایگاه‌های شغلی بالاتر از مزایای دریافت این گواهینامه است. همچنین، شرکت‌کنندگان برای کسب گواهینامه معتبر در سطح عمومی علاوه بر کسب نمره قبولی در آزمون، می‌بایست دو مقاله علمی ترویجی در رابطه با مسائل و موضوعات مبتلا به صنعت بیمه برای انجمن حرفه‌ای ارسال کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: