کد خبر: ۱۹۷۹۲۲
تاریخ انتشار: ۰۹:۳۴ - ۰۹ مهر ۱۴۰۰ - 01 October 2021

بسمه تعالی

اينک که شرکت بیمه حکمت ، با زحمات بنيانگذاران آن و با تکيه بر مديران مجرب و توانمند و همچنين تلاش و همراهي کارکنان جوان و متعهد، به جايگاه والايي دست يافته است، با توجه به ظرفيت هاي کلان اقتصادي در شرايط کنوني کشور، لازم است تا اين فرصت استثنايي را قدردانسته و با تجهيز و بسترسازي همزمان با تحولات اقتصادي، پيشرفت و اعتلاي هرچه بيشتر نام و جايگاه شرکت بیمه حکمت را به دست آوريم.

ما با بهره گيري توامان از جوانان هوشمند و صاحب دانش و نيروهاي مجرب و کارآزموده ماموریت و چشم اندازمشخصی برای شرکت پیش بینی و تعریف کرده ایم که می بایست تا پایان سال ۱۴۰۴ به آن دست یابیم. برای حصول چشم انداز تعیین شده، پروژه ها و برنامه های متعدد عملیاتی پیش بینی شده که باید با مشارکت و همکاری کلیه مدیران و کارکنان به اجرا درآیند.

بر اساس افق آینده ترسیم شده در چشم انداز و پیروی از استراتژی سازمانی، معتقدم تا با به كارگیری استراتژی دانش محور و با به خدمت گرفتن فن آوری روزآمد و نیروی جوان، هدف گذاری درست و حركت برنامه ای، اطمینان و اعتماد به سرمایه های انسانی، پویایی سازمانی را حفظ نموده و با جذب پرتفوی کم ریسک و متنوع ضمن شناخت صحیح از فرصتها با چابكی و سرعت عمل به موقع ، چالشها را با موفقیت طی نماییم.

امید واثق دارم شرکت بیمه حکمت به عنوان یک بنگاه اقتصادی و با داشتن تجارب مفید ، همواره تلاش کند گام های مثبتی در جهت رشد و تعالی خود بردارد تا موجب تأمین رضایت حداکثری مشتریانش به خصوص سهامداران عزیز را داشته باشد.

نیما مومنی زاده
مدیرعامل و عضو هیئت مدیره بیمه حکمت

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: