کد خبر: ۱۹۶۷۳۶
تاریخ انتشار: ۱۷:۵۳ - ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - 05 August 2021
بانک صنعت و معدن در ارزیابی شاخص های عمومی و اختصاصی جشنواره شهید رجایی وزارت امور اقتصادی و دارایی عنوان بانک برتر را کسب نمود و مورد تقدیر معاون رییس جمهور و وزیر امور اقتصادی و دارایی قرار گرفت.

 بانک صنعت و معدن در ارزیابی شاخص های عمومی و اختصاصی جشنواره شهید رجایی وزارت امور اقتصادی و دارایی عنوان بانک برتر را کسب نمود و مورد تقدیر معاون رییس جمهور و وزیر امور اقتصادی و دارایی قرار گرفت.

 وزیر امور اقتصادی و دارایی در راستای اجرای جزء «ب» بخشنامه جشنواره شهید رجایی سال ۱۴۰۰ و بر اساس تصویب ستاد جشنواره، در ارزیابی شاخص های عمومی و اختصاصی عملکرد بانک صنعت و معدن در سال ۱۳۹۹ این بانک را به عنوان بانک برتر انتخاب نموده است.

بنا بر این گزارش فرهاد دژپسند انجام وظایف سازمانی در جهت بهبود و ارتقا عملکرد وزارت امور اقتصادی و دارایی و همچنین همت و مساعی ارزشمند مدیرعامل و پرسنل بانک صنعت و معدن را از دلایل انتخاب این بانک به عنوان بانک برتر در جشنواره شهید رجایی سال ۱۴۰۰ این وزارتخانه اعلام کرد.

رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور نیز ضمن تشریح جزئیات برگزاری جشنواره شهید رجایی در سطوح مختلف ملی و استانی، گفت: در دوره بعد از انقلاب ارزیابی عملکرد سازمانها بعنوان یک برنامه توسط دفتر بررسی ارزیابی عملکرد شکل گرفت و تلاش شد شاخص مند و هدفمند شود.

وی ضمن تقدیر از برترین های جشنواره شهید رجایی وزارت امور اقتصادی و دارایی با تجلیل از سازمان ها و دستگاه های برتر منتخب، خاطر نشان کرد: اقدام خوب وزارت امور اقتصادی و دارایی که هر سال به صورت ویژه عملکرد مجموعه های مختلف وزارتی را مورد ارزیابی قرار می دهد و نتیجه درون دستگاهی خود را هر سال منتخب و اعلام می کند، کار بسیار ارزشمندی است.

گفتنی است تمرکز بر وصول مطالبات، افزایش ۷۲ درصدی پرداخت تسهیلات ریالی، عدم ایجاد تعهدات ارزی جدید در راستای اجرای تکالیف مجمع، پیاده سازی حاکمیت شرکتی، آغاز پیاده سازی بانکداری دیجیتال، عدم اضافه برداشت از حساب های بانک نزد بانک مرکزی، تأمین مالی ۴۰ شرکت دارویی در راستای مقابله با پاندمی کرونا، تدوین و تصویب برنامه راهبردی پنج ساله بانک، تمرکز بر پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش و نیز تسهیلات تکمیلی به طرح های با پیشرفت فیزیکی بالای ۷۰ درصد، افتتاح ۸ محصول و خدمت جدید بانکی در راستای پیاده سازی بانکداری دیجتال، اجرای مواد ۱۶ و ۱۷ قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر، پیاده سازی چرخه بهره وری در بانک، اصلاح ساختار سازمانی، اصلاح فرایندهای بانک در جهت مشتری محوری، شایسته گزینی و تربیت مدیران آینده و استقرار مدیریت دانش در بانک بخشی از مهمترین اقدامات و رخدادهای سال ۱۳۹۹ در بانک صنعت و معدن بوده است.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: