کد خبر: ۱۹۶۶۴۹
تاریخ انتشار: ۰۸:۵۰ - ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - 02 August 2021
مجمع عمومی عادی سالانه شرکت مس برای تصویب صورت‌های مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ در تاریخ ٢٩ تیرماه سال‌جاری برگزار شد و در این مجمع با موافقت سهامداران ٢٨ تومان به ازای هر سهم سود تقسیم شد.

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت مس برای تصویب صورت‌های مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ در تاریخ ٢٩ تیرماه سال‌جاری برگزار شد و در این مجمع با موافقت سهامداران ٢٨ تومان به ازای هر سهم سود تقسیم شد.

این مجمع برای تصویب صورت‌های مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ در٢٩ تیرماه سال‌جاری برگزار شد و در این مجمع با موافقت سهامداران ٢٨ تومان به ازای هر سهم سود تقسیم شد. در همین راستا شرکت مس زمان پرداخت سود نقدی مربوط به عملکرد سال مالی منتهی ۱۳۹۹ را به سهامداران اعلام کرد.


در اجرای مصوبه مجمع عمومی عادی سالانه شرکت ملی صنایع مس به تاریخ ۲۹ تیر ۱۴۰۰ به اطلاع سهامداران می‌رساند برنامه پرداخت سود سهام فملی به این شرح است: سود نقدی مصوب مجمع عمومی عادی سالانه ۲۹/ ۰۴/ ۱۴۰۰ متعلق به سهامداران حقیقی که مراحل ثبت‌‌نام خود را در سامانه سجام تکمیل کرده‌اند؛ از تاریخ ۱۷/ ۰۵/ ۱۴۰۰ از طریق شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به‌حساب بانکی معرفی‌شده در سامانه سجام واریز می‌شود. بنابراین به سهامدارانی که تاکنون در سامانه مذکور ثبت‌نام نکرده‌اند؛ توصیه می‌شود قبل از موعد مقرر نسبت به تکمیل مراحل ثبت‌نام خود اقدام کنند. در ادامه این اطلاعیه آمده است: سهامداران حقیقی غیر سجامی و تمامی سهامداران حقیقی که مطالبات سنوات گذشته خود را دریافت نکرده‌اند (اعم از سجامی و غیرسجامی)؛ می‌توانند از تاریخ ۱۷/ ۰۷/ ۱۴۰۰ با مراجعه به یکی از شعب بانک تجارت در سراسر کشور مطالبات خود را دریافت کنند. قابل‌ذکر است اعلام کد بورسی از سوی سهامدار به شعبه بانک و همراه داشتن اصل و تصویر کارت ملی ضروری است. همچنین سهامداران حقوقی که تعداد سهام آنها تا ۹۹.۹۹۹.۹۹۹ سهم بوده است نیز می‌توانند از تاریخ ۱۷/ ۰۷/ ۱۴۰۰ ضمن معرفی کتبی نماینده خود به یکی از شعب بانک تجارت؛ مدارک ذیل را نیز به همان شعبه ارائه دهند تا نسبت به واریز تمامی مطالبات آنها به‌حساب معرفی‌ شده‌شان اقدام شود. اعلام کد بورسی از سوی سهامدار به شعبه و همراه داشتن اصل و تصویر کارت ملی نماینده سهامدار، کپی روزنامه رسمی مربوط به آخرین تغییرات مدیران صاحب امضا و تاییدیه کتبی شماره‌حساب بانکی از شعبه مربوطه الزامی است.

براساس این گزارش سهامداران حقوقی که تعداد سهام آنها بیش از ۹۹.۹۹۹.۹۹۹ سهم بوده نیز لازم است ضمن معرفی شماره‌حساب بانکی خود؛ تاییدیه بانک مربوطه را به آدرس دفتر امور سهام شرکت ارسال کنند تا مطالبات آنها ظرف مهلت قانونی به‌حساب بانکی‌شان واریز شود. همچنین کلیه سبدگردان‌ها (بدون توجه به تعداد سهام) نیز می‌توانند شماره‌حساب بانکی مربوط به واریز سود سهام سبدهای سرمایه‌گذاری را (طبق قرارداد سبدگردانی) به امور سهام شرکت اعلام کنند تا نسبت به واریز سود سهام اقدام شود. در پایان قابل‌توجه است تاییدیه شماره‌حساب بانکی سهامداران حقوقی باید توسط فردی که در دفتر بین ‌بانکی معرفی ‌شده است؛ امضا شده باشد. همچنین وکلای سهامداران برای دریافت مطالبات موکلین خود لازم است علاوه بر کارت ملی، اصل و تصویر وکالت‌نامه معتبر خود را به شعب بانک تجارت ارائه کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: