کد خبر: ۱۹۶۴۳۸
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۹ - ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - 24 July 2021
نشست هم‌اندیشی بررسی و تدوین سند راهبردی بیمه ایران با حضور جمعی از اعضای هیات‌مدیره، معاونان مدیرعامل، مدیران ستادی، مدیران کل بیمه ایران استان‌ها (به‌صورت ویدئوکنفرانس) و مدیران و کارشناسان متصدی تهیه و تنظیم پیش‌نویس این سند برگزار شد.

نشست هم‌اندیشی بررسی و تدوین سند راهبردی بیمه ایران با حضور جمعی از اعضای هیات‌مدیره، معاونان مدیرعامل، مدیران ستادی، مدیران کل بیمه ایران استان‌ها (به‌صورت ویدئوکنفرانس) و مدیران و کارشناسان متصدی تهیه و تنظیم پیش‌نویس این سند برگزار شد.

مدیرعامل بیمه ایران در این نشست با تأکید بر اینکه بیمه ایران بیش از هر ارزشی نیاز به اخلاق در چارچوب مبانی ارزش‌های سازمانی دارد، گفت: باید بستر ذهنی و اخلاقی شرکت برای اجرای کامل و بی‌عیب و نقص سند راهبردی بیمه ایران آماده شود.


سید مجید بختیاری با بیان این مطلب گفت: سند راهبردی بیمه ایران به‌زودی و پس از صدها ساعت هم‌اندیشی، نظرسنجی، تبادل‌نظر و کار کارشناسی درون و برون‌سازمانی قطعیت خواهد یافت و بعد از تایید هیأت مدیره و تصویب مجمع عمومی بیمه ایران که در آینده نزدیک برپا می‌شود، به اجرا گذاشته خواهد شد؛ اما نکته مهم پایبندی جمعی اعضای خانواده بزرگ بیمه ایران به اجرای دقیق مفاد این سند است. وی افزود: در سند راهبردی بیمه ایران کلیدواژگانی با یک دریا معنا وجود دارد که تحقق آنها بسیار دشوار است و فقط با اتکا به عزمی همگانی می‌توان به اجرای آن همت گماشت. به‌گفته وی، «نوآوری باز»، «غلطان بودن» و «تحول دیجیتال» کلیدواژه‌های اساسی سند راهبردی بیمه ایران است که در جمع شش راهبرد اساسی پیش‌بینی ‌شده در سند، می‌درخشند. بختیاری با اشاره به شش راهبرد و هشت مگا پروژه پیش‌بینی‌شده در سند راهبردی بیمه ایران، اضافه کرد: در این سند دستیابی به سود پایدار و فروش بیمه‌های زندگی به طبقه متوسط در سطح وسیع در نظر گرفته ‌شده است. در ادامه جلسه، عضو هیات‌مدیره بیمه ایران و از راهبران اصلی تدوین سند راهبردی شرکت، در سخنانی از نهایی شدن مراحل تدوین نظام‌نامه اجرایی سند راهبردی بیمه ایران و خودکفا شدن شرکت در تهیه و تنظیم و تدوین اسناد بالادستی و کاربردی خبر داد و افزود: این دومین نشست تخصصی تدوین سند راهبردی است که با همکاری مشاور پروژه، معاونان و مدیران ستادی و استانی برگزار می‌شود.

یکتا اشرفی اشاره کرد: بزرگ‌ترین دستاورد این سند، شکوفایی و به نمایش گذاشتن دانش تخصصی است که در بدنه بیمه ایران وجود دارد، خودباوری کارکنان و مدیران شرکت که با همکاری بسیار ارزنده آنها توانستیم با مدیریت مشاور پروژه و در فرصتی کوتاه تدوین این سند را به انجام برسانیم.عضو هیات‌مدیره بیمه ایران افزود: سندی که اهداف آن را خود همکاران تعیین کردند و با اطمینان خاطر می‌توان امیدوار بود که در مرحله اجرا نیز تمام تلاششان را برای تحقق اهداف و انجام پروژه‌ها خواهند کرد. همراه با سند، نظامنامه اجرایی نیز تدوین ‌شده که ضمانت اجرا و چارچوب رصد و پایش و همچنین KPI سند را داشته باشیم خوشبختانه این سند، می‌تواند نقشه راه تحول و حرکت به سمت بیمه هوشمند باشد و همچنین نقش بیمه ایران را در بازارهای مالی به‌عنوان یک پیشرانه مورد تاکید قرار بدهد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: