کد خبر: ۱۹۶۳۵۳
تاریخ انتشار: ۰۹:۳۸ - ۲۹ تير ۱۴۰۰ - 20 July 2021
از ۲۹ تیرماه تا سوم مرداد ماه هم کلیه ادارات استان تهران و البرز تعطیل است و هم کلیه بانک‌های این دو استان. همزمانی این تعطیلات با زمان واریز حقوق کارمندان دولت شده است. حالا سوال این است که آیا تعطیلات ۶ روزه، در پرداخت حقوق کارمندان تاخیر ایجاد می‌کند؟

از  ۲۹ تیرماه تا سوم مرداد ماه هم کلیه ادارات استان تهران و البرز تعطیل است و هم کلیه بانک‌های این دو استان. همزمانی این تعطیلات با زمان واریز حقوق کارمندان دولت شده است. حالا سوال این است که آیا تعطیلات ۶ روزه، در پرداخت حقوق کارمندان تاخیر ایجاد می‌کند؟

آنگونه که سازمان برنامه و بودجه امروز اعلام کرده قرار است حقوق کارکنان دولت طبق روال و سر موعد پرداخت شود و تاخیری ایجاد نمی‌شود. به عبارتی حقوق کارمندان بخش دولتی در موعد مقرر به حساب آنها واریز می‌شود.

این خبری است که ایسنا اعلام کرده و گفته پیگیری از سازمان برنامه و بودجه نشان داده که هیچ مشکلی در پرداخت حقوق‌ها وجود ندارد و مجموع حقوق و مزایای کارکنان طی یکی – دو روز آینده و در موعد مقرر پرداخت می‌شود.

این خبر در حالی است که روز گذشته، ستاد ملی کرونا، تصویب کرد که استان تهران و البرز از ۲۹ تیرماه تا ۳ مرداد تعطیل باشند. این تعطیلی شامل کلیه دستگاه‌ها و ادارات دولتی هر دو استان می‌شود.

از طرف دیگر در این بازه زمانی شش روزه، کلیه بانک‌های این دو استان هم تعطیل هستند و زمان شروع به کار آنها از چهارم مرداد ماه یعنی روز دوشنبه هفته آینده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: