کد خبر: ۱۹۶۱۵۹
تاریخ انتشار: ۱۸:۰۵ - ۲۱ تير ۱۴۰۰ - 12 July 2021
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: از ۲.۲ میلیون مسکن مهر تاکنون ۲ میلیون واحد به متقاضیان تحویل شده است.

 بانکداری ایرانی - مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: از ۲.۲ میلیون مسکن مهر تاکنون ۲ میلیون واحد به متقاضیان تحویل شده است.

به گزارش تسنیم، احمد اصغری‌مهرآبادی یادآور شد: از مجموع 2 میلیون و 200 هزار واحد مسکن مهر تاکنون 2 میلیون و 62 هزار واحد تکمیل و از این عدد، 2 میلیون واحد تحویل مردم شده است. حدود 62 هزار واحد نیز در حال تکمیل است که با نصب انشعابات آب وبرق تکمیل نهایی خواهد شد.

وی ادامه داد: بخش عظیمی از 480هزار واحدمسکن مهری که مقرر بود دوره جدید وزارت راه و شهرسازی به اتمام برسد، تکمیل شده و تحویل مردم شده است.

وی با بیان این‌که از 84 هزار مسکن مهر پردیس تاکنون 76 هزار واحد تکمیل شده است، افزود: درابتدای ورود آقای اسلامی به وزارت راه و شهرسازی 30 هزار واحد از واحدهای مسکن مهر پردیس به اتمام رسیده بود. در این مدت 46 هزار واحد دیگر به اتمام رسید. بقیه واحدها نیز در ماه‌های آینده تکمیل و تحویل متقاضیان خواهد شد.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر بیان کرد: 7 هزار میلیاردتومان برای تکمیل و تامین خدمات زیربنایی و روبنایی، عملیات آماده‌سازی و محوطه‌سازی هزینه شده است که کار بسیار بزرگی است و از محل بند ب تبصره 8 قانون بودجه و از محل منابع داخلی شرکت عمران شهرهای جدید تامین شده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: