کد خبر: ۱۹۴۳۹۴
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۳ - ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 04 May 2021
مجمع عمومی عادی سالانه شرکت لیزینگ اقتصادنوین برای سال مالی منتهی به 30 اسفند 1399 امروز با حضور کلیه سهامداران برگزار شد.

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت لیزینگ اقتصادنوین برای سال مالی منتهی به 30 اسفند 1399 امروز با حضور کلیه سهامداران برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، در این مجمع که با حضور سهامداران و نمایندگان آن‌ها، اعضای هیئت‌مدیره، مدیرعامل، حسابرس قانونی و نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار برگزار شد، صورت‌های مالی این شرکت در سال 1399 پس از قرائت گزارش حسابرس و بازرس قانونی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و به تصویب مجمع رسید.

بر این اساس شرکت لیزینگ اقتصادنوین در سال مالی مورد گزارش مبلغ سه هزار و 316 میلیارد ریال تسهیلات اعطا کرده که نسبت به سال گذشته معادل 61 درصد رشد داشته است. شرکت در سال مالی منتهی به 30 اسفندماه 1399 توانسته به ازای هر سهم 374معادل ریال سود محقق کند که نسبت به مدت مشابه سال قبل 36درصد افزایش داشته است.


شایان ذکر است، در سال 1399 بستر ورود به بازار سرمایه شرکت با اخذ مجوز پذیرش در بازار دوم شرکت بورس اوراق بهادار تهران فراهم شد. در این راستا اقداماتی از جمله تغییر شخصیت حقوقی شرکت از سهامی خاص به سهامی عام، درج نماد شرکت نزد سازمان بورس و اوراق بهادار و انجام سایر تشریفات مقرر قبل از انجام عرضه اولیه سهام شرکت صورت گرفته است.


انتخاب موسسه حسابرسی «بهمند» به‌عنوان بازرس قانونی و روزنامه دنیای اقتصاد به‌عنوان روزنامه رسمی و ابقای اعضای حقوقی هیئت‌مدیره به مدت دو سال، از دیگر تصمیمات این مجمع بود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: