کد خبر: ۱۹۳۰۷۱
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۷ - ۰۱ فروردين ۱۴۰۰ - 21 March 2021
رئیس پلیس امنیت اقتصادی از کشف احتکار و عرضه خارج از شبکه توزیع بیش از ۵۰ تن فرآورده گوشتی مرغ خبر داد.

بانکداری ایرانی- رئیس پلیس امنیت اقتصادی از کشف احتکار و عرضه خارج از شبکه توزیع بیش از ۵۰ تن فرآورده گوشتی مرغ خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار محمد رضا مقیمی با اشاره به کشف 50 تن مرغ احتکار شده اظهار کرد: با رصد بازار توزیع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم توسط پلیس، بیش از 50 تن فرآورده‌های گوشتی مرغ خارج از شبکه توزیع در مرکز و یکی از استانهای شرقی کشور که قصد خروج این فراورده به خارج از کشور وجود داشت، کشف شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی با اشاره به اینکه کارشناسان مجموع ارزش کالاهای مکشوفه را بیش از 12 میلیارد ریال برآورد کرده‌اند، افزود: در این رابطه متهمان دستگیر و به همراه پرونده متشکله برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

وی تصریح کرد: با عنایت به فرارسیدن ایام نوروز و پیش رو داشتن ایام پرفضیلت ماه مبارک رمضان در فصل بهار، تشدید اقدامات و رصد اطلاعاتی پلیس امنیت اقتصادی در سراسر کشور در این ایام بیشتر با اولویت اقلام و مواد غذایی مورد نیاز مردم در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی قرار دارد.

وی از هموطنان خواست، در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت های غیرقانونی، مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریتهای پلیسی 110 اطلاع دهند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: