کد خبر: ۱۹۲۹۹۴
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۰ - ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ - 19 March 2021
تعداد آمریکایی‌هایی که در هفته گذشته درخواست حمایت از بیکاری خود را به ثبت رساندند، علی‌رغم تسهیل محدودیت‌های کرونایی با جهش غیرمنتظره‌ای روبرو شد.

بانکداری ایرانی- تعداد آمریکایی‌هایی که در هفته گذشته درخواست حمایت از بیکاری خود را به ثبت رساندند، علی‌رغم تسهیل محدودیت‌های کرونایی با جهش غیرمنتظره‌ای روبرو شد.

به گزارش مهر به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، تعداد آمریکایی‌هایی که در هفته گذشته درخواست حمایت از بیکاری خود را به ثبت رساندند، علی‌رغم تسهیل محدودیت‌های کرونایی با جهش غیرمنتظره‌ای روبرو شد.

طبق گزارش وزارت کار آمریکا در هفته گذشته ۷۷۰ هزار آمریکایی تحت پوشش بیمه درخواست دریافت حقوق بیکاری خود را به ثبت رسانده‌اند. این در حالی است که یک هفته قبل ۷۲۵ هزار آمریکایی درخواست حمایت از بیکاری خود را ثبت کرده بودند.

همه کارشناسان شرکت‌کننده در نظرسنجی داوجونز با توجه به ریکاوری اقتصادی آمریکا پیش‌بینی می‌کردند روند بیکاری هفتگی کاهشی باشد و این هفته به ۷۰۰ هزار نفر برسد.

تگزاس، فلوریدا و می‌سی‌سی‌پی ایالت‌های مهمی هستند که به طور کامل محدودیت‌های قرنطینه‌ای خود را برداشته و اقتصاد آنها به وضعیت عادی بازگشته است.

کارشناسان آمریکا امیدوارند گزارش بیکاری این هفته موردی زودگذر بوده و در هفته‌های آینده شاهد بازگشت روند کاهشی آن باشند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: