کد خبر: ۱۹۲۳۷۶
تاریخ انتشار: ۰۸:۵۸ - ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - 02 March 2021

 احراز هویت مشتریان جدید بانک پارسیان برای افتتاح حساب بانکی و همچنین احراز هویت ثبت‌نام‌شدگان در سامانه سجام به صورت غیرحضوری انجام می شود. با توجه به نگرانی‌ها نسبت به شیوع موج چهارم کرونا، بانک پارسیان بعد از اقداماتی همچون افزایش سقف مجاز انتقال وجه کارت به کارت، تمدید تاریخ انقضا کارت‌های بانکی بدون حضور مشتری و...، عملیات احراز هویت غیرحضوری متقاضیان سجام، افتتاح حساب و صدور کارت بدون حضور در شعبه را اجرایی کرده است. براین اساس این بانک امکان ثبت تقاضای احرازهویت برای متقاضیان براساس انطباق الکترونیک چهره متقاضی با تصویر ثبت احوال را به صورت جامع و کامل در بستر همراه بانک مهیا کرده است و دیگر نیازی به مراجعه حضوری برای احراز هویت نیست.


بنابر این گزارش بانک پارسیان در طراحی سامانه «احراز هویت غیرحضوری» تلاش کرده است تا سه ضلع مثلث را فراهم کند تا مشتری خدمات مورد نیاز را دریافت کند، امنیت، سهولت و غیرحضوری بودن به صورت توامان در این خدمت، زمینه آغاز سفر مشتری در اکوسیستم دیجیتال بانک پارسیان را فراهم خواهد آورد. با نصب نسخه جدید همراه بانک پارسیان و با ارسال تصاویر مدارک هویتی و همچنین ویدئوی زنده، می‌توان از این خدمات استفاده کرد. همچنین مشتریان این بانک می‌توانند در صورت تمایل کارت نقدی خود را درب منزل یا محل کار از مامور پست تحویل بگیرند.

این گزارش حاکی است: از ابتدای آبان تا ۲۴ بهمن امسال ۷۵ هزار و ۵۳۲ مورد درخواست برای احراز هویت غیرحضوری سجام به بانک پارسیان ارائه شده که از این تعداد ۶۷ هزار و ۴۷۶ درخواست تایید و ۸ هزار و ۵۶ درخواست رد شده است .همچنین تنها در یک هفته گذشته یک هزار و۷۳۲ نفر خواهان احراز هویت غیرحضوری (سجام) شده‌اند که یک هزار و ۴۱۳ مورد از این درخواست‌ها تایید و به انجام رسیده و ۳۱۹ مورد نیز رد شده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: