کد خبر: ۱۹۲۱۸۳
تاریخ انتشار: ۱۲:۳۰ - ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ - 25 February 2021
سازمان راهداری در واکنش به اظهارات نماینده پارس آباد در مجلس اعلام کرد: هیچگونه اعتباری از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای توزیع نمی شود.

بانکداری ایرانی- سازمان راهداری در واکنش به اظهارات نماینده پارس آباد در مجلس اعلام کرد: هیچگونه اعتباری از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای توزیع نمی شود.

به گزارش تسنیم در پاسخ سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به انتقاد نماینده پارس آباد در مجلس شورای اسلامی آمده است؛

در سال 99 تمام اعتبارات نگهداری و ساخت راه روستایی حذف و به همراه سهمیه قیر در قانون بودجه از طریق سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور به استان‌ها ابلاغ شده است، لذا هیچگونه اعتباری از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای توزیع نمی شود.

مزید استحضار به رغم استانی شدن اعتبارات عملیات زیرسازی 10 محور روستایی به طول 30.1 کیلومتر در حوزه انتخابی نماینده محترم مردم شریف پارس‌آباد و بیله‌سوار در قالب طرح ابرار متناسب با ظرفیت ماشین‌آلات راهداری به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ابلاغ شده است که تخصیص مناسبت بارات استانی جهت اجرای ابنیه فنی و رویه آسفالت موجب تسریع در بهره‌برداری از مسیرها را فراهم می‌سازد.

شایان ذکر است از آغاز طرح ابرار رویه آسفالت 23 محور روستایی به طول 64.5 کیلومتر در سطح استان اردبیل به بهره برداری رسیده است در حوزه انتخابی نماینده محترم 5 محور روستایی به طول 16.5 کیلومتر شامل روستاهای عربلو، علی خانکندی بابک، قره دره، ایران آباد، تازه کند، اجیرلو(عملکرد 9 ماه سال 1399) اسلام‌آباد، شهرک و عربلو و سه راهی علی خانکندی (عملکرد سال 97) است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: