کد خبر: ۱۹۲۱۸۱
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۷ - ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ - 25 February 2021
امروز سهامداران شرکت‌های کاشی سعدی، سیمان مازندران و سیمان آرتا اردبیل در بورس و معامله‌گران شرکت‌های کشت و دامداری فکا، مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان و شیر پاستوریزه پگاه گلپایگان فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

بانکداری ایرانی- امروز سهامداران شرکت‌های کاشی سعدی، سیمان مازندران و سیمان آرتا اردبیل در بورس و معامله‌گران شرکت‌های کشت و دامداری فکا، مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان و شیر پاستوریزه پگاه گلپایگان فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش  تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت 5هزار و 915واحدی در ارتفاع یک میلیون و 205هزار و 727واحد به کار خود پایان داد و بیش از 4میلیارد و 687میلیون سهم و حق‌تقدم به‌‌ارزش 5هزار و 449میلیارد تومان در 764هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های کاشی سعدی، سیمان مازندران و سیمان آرتا اردبیل بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های داده گستر عصر نوین، پالایش نفت اصفهان و توسعه و عمران امید بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و 236میلیون ورقه به‌ارزش یک هزار و 305میلیارد تومان در 503هزار نوبت، آیفکس 106واحد افت کرد و در ارتفاع 17هزار و 117واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های کشت و دامداری فکا، مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان و شیر پاستوریزه پگاه گلپایگان بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های ریال پرداز سیر، بیمه پاسارگاد و هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

برچسب ها: بازار سرمایه ، بورس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: