کد خبر: ۱۹۱۹۰۹
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۵ - ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - 18 February 2021
برنامه بیمه ملت، راه‌اندازی 15 شعبه در سطح کشور است و با توجه به پیاده‌سازی زیرساخت‌های الکترونیکی نیازی به بیش از این تعداد شعبه نخواهد بود.

  مدیرعامل بیمه ملت از افتتاح شعب جدید این شرکت در برخی استان‌های کشور خبرداد.

  اسماعیل دلفراز، مدیرعامل بیمه ملت، با اشاره به این‌که تا انتهای سال جاری، شعبه دیگر بیمه ملت در ساری راه‌اندازی می‌شود؛ گفت: برنامه بیمه ملت، راه‌اندازی 15 شعبه در سطح کشور است و با توجه به پیاده‌سازی زیرساخت‌های الکترونیکی نیازی به بیش از این تعداد شعبه نخواهد بود.

دلفراز به برنامه‌های بیمه ملت در زمینه فروش آنلاین بیمه‌نامه اشاره کرد و افزود در هفته گذشته نیز شعبه تبریز این شرکت راه‌اندازی شد اما در نهایت مجموع شعب بیمه ملت به 15 شعبه خواهد رسید. مدیرعامل بیمه ملت با اشاره به راه‌اندازی 6 شعبه دیگر در سال آینده گفت: بیمه ملت دارای کمترین تعداد شعب در بین شرکت‌های صنعت بیمه است، اما به لحاظ سهم بازار با شرکت‌های هم تراز که شعب زیادی دارند، فاصله‌ای ندارد.

وی با بیان این‌که بیش از 85 درصد پرتفوی صنعت بیمه در 15 استان کشور قراردارد؛ اضافه کرد: در همین راستا برنامه بیمه ملت حضور در همین استان‌ها است و در سایر شهرها نیز از طریق دفاتر نمایندگی و یا به صورت الکترونیکی برنامه‌های بیمه ملت گسترش خواهد یافت. وی مجموع شعب در دست اقدام بیمه ملت را با احتساب شعب ساری و تبریز 6 شعبه عنوان کرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: