کد خبر: ۱۹۱۷۵۰
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۱ - ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - 15 February 2021
يازدهمين گردهمايي رؤساي موفق شعب بانك هاي كشور توسط موسسه عالي آموزش بانكداري ايران با عنوان مديريت شعب در دوران اشاعه ويروس كرونا به صورت مجازي برگزار شد و در بانك صنعت و معدن نیز از شعب برتر اين بانك تقدير به عمل آمد.

يازدهمين گردهمايي رؤساي موفق شعب بانك هاي كشور توسط موسسه عالي آموزش بانكداري ايران با عنوان مديريت شعب در دوران اشاعه ويروس كرونا به صورت مجازي برگزار شد و در بانك صنعت و معدن نیز از شعب برتر اين بانك تقدير به عمل آمد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني بانك صنعت و معدن، در اين مراسم كه روز يكشنبه بيست و ششم بهمن ماه برگزار شد، مديرعامل بانك صنعت و معدن با تجليل از عملكرد درخشان اين شعب منتخب اظهار داشت: بسيار خرسندم كه امروز فرصتي فراهم شده تا از تلاش هاي بهترين و موفق ترين رؤساي شعب اين بانك قدرداني و تقدير ويژه داشته باشيم.


دكتر مهري تصريح كرد: مشتري محور بودن و برخورداري از روابط عمومي بالا از صفات بارز اين رؤساي موفق است كه خالصانه و دلسوزانه براي حل مشكلات توليدكنندگان در سراسر كشور تلاش مي كنند و دغدغه صنعتگران، مهمترين دغدغه آنان است.


وي با اشاره به ارتقاي شاخص هاي عملكردي شعب ممتاز عنوان داشت: در برخي موارد شاهد هستيم كه اين شعب در شاخص هاي عملكردي بيش از 100 درصد رشد داشته اند و قابل توجه است كه در بعضي از اين شعب، اين رشد چشمگير در شاخص هايي مانند وصول مطالبات و افزايش حجم سپرده ها و كارمزدها در چندين سال متوالي محقق شده است و اين تداوم موفقيت نشان از تلاش مضاعف رؤسا و كاركنان شعب برتر اين بانك دارد كه با وجود امكانات محدود خود توانسته اند اقدامات اساسي و مؤثري را به انجام برسانند.


وي افزود: نهادينه شدن رويكرد اين شعب، قطعاً تضميني براي موفقيت كل مجموعه بانك است كه در نهايت رضايت مشتريان را به دنبال خواهد داشت و ضرورت دارد فرهنگ سازي شود تا روش و منش اين شعب به عنوان الگو و نمونه عملي براي ساير بخش هاي بانك مطرح شود و دانش و تجارب آنان براي ساير همكاران مورد استفاده قرار گيرد.


دكتر مهري تأكيد كرد: در گزينش اين افراد بيش از 80 شاخص مختلف به صورت ماهانه توسط مديريت امور شعب مورد بررسي قرار گرفته و شايسته است كه از زحمات اين مديريت نيز كه در پايش عملكردها نهايت دقت و ابتكار عمل را داشته اند، سپاسگزاري كنيم.


وي بيان داشت: نظام پرداختي ها در بانك در حال تحول است و اين پايش عملكردها بايد مبناي تعيين ميزان پرداختي و پاداش باشد و لازم است مقوله پرداخت به كاركنان بر اساس عملكرد به طور كامل ملاك عمل قرار گيرد.


گفتني است، مطابق ارزيابي شاخص هاي عملكردي بانك صنعت و معدن فرزين سمائي مدير شعبه مستقل توسعه ملي حائز رتبه اول، اميرحسين زند مدير بانك صنعت و معدن استان البرز و رئيس شعبه كرج حائز رتبه دوم و عليرضا تاجيك رئيس شعبه بورس كالاي ايران و غلامرضا حسن زاده قرائي مدير بانك صنعت و معدن استان خراسان رضوي و رئيس شعبه مشهد مشتركاً حائز رتبه سوم شدند.


در اين مراسم فرشاد حيدري رئيس موسسه عالي آموزش بانكداري ايران در سخناني نتايج تكميل پرسشنامه توسط رؤساي موفق شعب بانكهاي كشور را تشريح نموده و سپس دكتر اكبر كميجاني قائم مقام بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران به تشريح آخرين وضعيت متغيرهاي اقتصاد كلان كشور در دو سال اخير و به ويژه در ايام همه گيري ويروس كرونا پرداخت و از رو به رشد بودن شاخص هاي كلان اقتصادي كشور سخن گفت.


در ادامه اين جلسه، شاهين فرهنگ پژوهشگر حوزه روانشناسي در خصوص مهمترين راه كارهاي كنترل و كاهش استرس به ويژه در محيط كار صحبت كرد و در انتهاي گردهمايي نيز از رؤساي موفق شعب بانك هاي كشور تقدير شد.


شايان ذكر است، در پايان اين مراسم از عملكرد مطلوب مديران استاني و رؤساي شعب برتر اين بانك نيز تقدير شد و به رسم يادبود لوح سپاسي به آنان اهدا گرديد

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: