کد خبر: ۱۹۱۳۱۰
تاریخ انتشار: ۱۷:۵۶ - ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ - 04 February 2021
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران با اشاره به انتشار فراخوان انتخاب روسای حوضه‌های آبریز، گفت: تغییر ساختار بخش آب از هفته گذشته وارد مدار جدیدی شده است.

بانکداری ایرانی - معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران با اشاره به انتشار فراخوان انتخاب روسای حوضه‌های آبریز، گفت: تغییر ساختار بخش آب از هفته گذشته وارد مدار جدیدی شده است.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از وزارت نیرو، «قاسم تقی‌زاده خامسی» در جلسه پیاده سازی و استقرار ساختار سازمانی شرکت مدیریت منابع آب ایران، افزود: تشکیلات ساختار جدید شرکت مدیریت منابع آب هفته گذشته ابلاغ شده و بر اساس آن تعداد معاونت‌های این شرکت کاهش یافت.

وی افزود: بر اساس ساختار جدید، شرکت مدیریت منابع آب از دو معاونت و ۹ حوضه آبریز تشکیل شده و فراخوان انتخاب روسای حوضه‌های آبریز از امروز در سایت شرکت مدیریت منابع آب منتشر شده است.
تقی‌زاده خامسی با تاکید بر اینکه افراد توانمند و قوی باید به عنوان روسای حوضه‌های آبریز انتخاب شوند، گفت: بنابراین از همه همکاران توانمند و تصمیم‌گیر دعوت می‌شود که در این فراخوان شرکت کنند تا افرادی شایسته مدیریت حوضه‌های آبریز را در دست بگیرند.

وی خاطرنشان‌کرد: در هفته‌های آینده نیز پست‌های دیگر در معرض فراخوان قرار خواهند گرفت.
همچنین «محمد حاج‌رسولی‌ها» قائم‌مقام شرکت مدیریت منابع آب ایران در این جلسه گفت: ما در ساختار جدید به افراد قاطع و آشنا به مسائل آبی نیاز داریم که توانایی تصمیم‌گیری داشته باشند.
وی ادامه‌داد: در انجام این تغییر ساختار کارهای مطالعاتی درون‌سازمانی انجام شده و علاوه بر آن از ظرفیت‌های دانشگاه به عنوان مشاور بهره برده‌ایم، اما با این حال هر زمان نیاز به اصلاحاتی باشد، قابلیت انجام آن وجود دارد.

حاج‌رسولی‌ها در پایان گفت: ساختار جدید نیاز به آموزش دارد و باید همکاران یک بستر آموزشی درون سازمانی و برون سازمانی فراهم کنند.

برچسب ها: منابع آب ، وزارت نیرو
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: