کد خبر: ۱۹۱۱۱۷
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۹ - ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ - 01 February 2021
با حضور معاون طرح و توسعه بیمه مرکزی و مدیرعامل بیمه پارسیان؛
همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی، کلنگ مدرسه ۶ کلاسه در منطقه گتوند استان خوزستان بر زمین زده شد.

همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی، کلنگ مدرسه ۶ کلاسه در منطقه گتوند استان خوزستان بر زمین زده شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل بیمه مرکزی، دراین مراسم علاوه بر معاون طرح و توسعه بیمه مرکزی و مدیرعامل شرکت بیمه پارسیان به عنوان حامی اصلی این مدرسه، مدیران عامل شرکت‌های بیمه آسیا و تجارت نو و هم‌چنین نماینده و مدیران و مسئولان شهر گتوند نیز حضور داشتند.


این مدرسه توسط شرکت بیمه پارسیان در راستای اجرای رویکرد مسئولیت‌های اجتماعی شرکت و با هزینه‌ای بالِغ بر دو میلیارد و پانصد میلیون تومان ساخته می‌شود.


مدیرعامل شرکت بیمه پارسیان دراین برنامه با اشاره به خدماتی که توسط شرکت‌های بیمه‌ای ارائه می‌شود ابراز امیدواری کرد که این خدمات منشا اثرات تاثیرگذار در جامعه باشد و علاوه بر آن لذت و شوق زایدالوصفی برای ما ایجاد کند.


اویارحسین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حرکت بیمه پارسیان برای ساخت مدرسه از هماهنگی‌های انجام شده برای ساخت ۶ مدرسه در اقصی نقاط کشور خبر داد و گفت مدرسه شش کلاسه شهر گتوند نیز از جمله برنامه‌های شرکت در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی است که می‌تواند تاثیر بسزایی در آموزش و پرورش شهر داشته باشد.


در این مراسم مدیر نوسازی مدارس استان خوزستان، نماینده مردم شهر در مجلس شورای اسلامی و فرماندار این شهر هم سخنانی را ایراد کردند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: