کد خبر: ۱۹۰۸۸۷
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۶ - ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - 28 January 2021
مرکز نوآوری پژوهشکده دانشگاه شهید بهشتی با برگزاری طرح "نوآ" اقدام به جذب ایده‌های برتر فناوری کرده است و تیم‌های برتر از تسهیلات استقرار در مراکز نوآوری برخوردار می‌شوند.

بانکداری ایرانی- مرکز نوآوری پژوهشکده دانشگاه شهید بهشتی با برگزاری طرح "نوآ" اقدام به جذب ایده‌های برتر فناوری کرده است و تیم‌های برتر از تسهیلات استقرار در مراکز نوآوری برخوردار می‌شوند.

به گزارش ایسنا، طرح "نوآ" ویژه مراکز نوآوری، دانشکده‌ها و پژوهشکده ها است که از سوی مرکز نوآوری پژوهشکده دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود که طی آن بر اساس اعلام فراخوانی ایده‌های نو پذیرش می‌شوند.

علاقه‌مندان برای شرکت در این رویداد می‌توانند برای ثبت نام به نشانی roshd.sbu.ac.ir مراجعه کنند.

طرح‌های دریافتی پس از پایش اولیه، در شورای راهبردی مراکز نوآوری انتخاب شده‌اند و در پایش نهایی ایده‌ها در کمیته جذب و پذیرش پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی بررسی خواهند شد و ایده‌های برتر از تسهیلات ویژه نیز برخوردار می‌شوند.

ایده‌های پذیرفته شده پس از انعقاد قرارداد رسمی، در دوره پیش شتابدهی جذب شده و از تسهیلات مالی و غیرمالی برخوردار می‌شوند. استقرار در مراکز نوآوری دانشکده‌ها و پژوهشکده‌های مراکز رشد و پارک علم و فناوری از دیگر حمایت‌ها از ایده‌های برتر است.

تسهیلات مالی ایده‌های برگزیده شده شامل اعطای یک میلیارد ریال به یک گروه، حمایت مالی از ۵ گروه تا سقف ۳۰۰ میلیون ریال و همچنین حمایت مالی تا سقف ۵۰ میلیون ریال از چهار گروه برای ساخت نمونه اولیه محصول یا خدمت است.

ارائه خدمات مشاوره و آموزش به تیم‌ها و همچنین ارتباط با صندوق پژوهش و نوآوری شهید بهشتی از دیگر حمایت‌های طرح نوآ از ایده‌های برتر است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: