کد خبر: ۱۹۰۵۰۰
تاریخ انتشار: ۱۳:۲۰ - ۳۰ دی ۱۳۹۹ - 19 January 2021
"وزمین" در پایان آذر ماه 99 ؛
درآمدهای غیرمشاع بانک ایران زمین در 9 ماه نخست جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل، 98 درصد افزایش یافته است و همچنین 86 درصد بیشتر از پایان سال گذشته منابع ارزان قیمت جذب کرد .

رشد 98 درصدی درآمدهای غیرمشاع /افزایش 86 درصدی منابع ارزان قیمتدرآمدهای غیرمشاع بانک ایران زمین در 9 ماه نخست جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل، 98 درصد افزایش یافته است و همچنین 86 درصد بیشتر از پایان سال گذشته منابع ارزان قیمت جذب کرد .

به گزارش بانکداری ایرانی ، بانک ایران زمین اطلاعات و صورت های مالی میان دوره ای 9 ماهه منتهی به پایان آذرماه سال جاری را منتشر کرد که بر اساس آن، درآمدهای غیرمشاع این بانک خصوصی نسبت به مدت مشابه سال قبل، 98 درصد افزایش یافته است و همچنین 86 درصد بیشتر از پایان سال گذشته منابع ارزان قیمت جذب کرد.

رشد 98 درصدی درآمدهای غیرمشاع بانک ایران زمین

این شرکت فرابورسی که با نماد "وزمین " و سرمایه چهار هزار میلیارد ریال در بورس اوراق بهادار کشور فعال است، در پایان 9 ماهه امسال 124 میلیارد تومان درآمد غیرمشاع تولید کرده که نسبت به رقم 63 میلیارد تومانی پایان 9 ماهه سال قبل، بیش از 86 درصد رشد را تجربه کرده است.

بر اساس این گزارش، جمع درآمدهای کارمزدی "وزمین" نیز در پایان آذر ماه سال گذشته 32 میلیارد تومان بوده که با 109  درصد افزایش به 66 میلیارد تومان در پایان فصل پاییز امسال رسیده است.

تولید 1439 میلیارد تومان درآمد مشاع

بانک ایران زمین، در پایان فصل سوم امسال، یک هزارو 439  میلیارد تومان درآمد مشاع تولید کرده و سود وجه التزام تسهیلات اعطایی آن نیز 230  میلیارد تومان گزارش شده است.

"وزمین" از سرمایه گذاری های خود نیز تا پایان آذر ماه امسال، یک هزارو 209 میلیارد تومان سود به دست آورده است.

افزایش 86 درصدی منابع ارزان قیمت

این بانک خصوصی در 9 ماه نخست سال جاری دو هزار و 470 میلیارد تومان منابع ارزان قیمت جذب کرد که نسبت به پایان سال گذشته بیش از 86 درصد افزایش داشته است این منابع شامل سپرده های دیداری و مشابه ، سپرده های پس اندازه و مشابه و سایر سپره ها است و همچنین نزدیک 44 هزار میلیارد تومان سپرده های بلند مدت جذب کرد که 37 درصد نسبت به پایان سال 98 افزایش داشته است.

جمع دارایی های بانک ایران زمین نیز از 35 هزار 352 میلیارد تومان در پایان سال گذشته به 42 هزار 110 میلیارد تومان در پایان فصل پاییز امسال افزایش یافته که نشان دهنده رشدی 19 درصدی است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: