کد خبر: ۱۹۰۱۲۴
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۴ - ۲۱ دی ۱۳۹۹ - 10 January 2021
رئیس هیئت مدیره سبدگردان زاگرس از پذیره نویسی صندوق etf با درآمد ثابت صندوق آوای فردای زاگرس، امروز (۲۰ دی ماه) از طریق بورس اوراق بهادار خبر داد.

رئیس هیئت مدیره سبدگردان زاگرس از پذیره نویسی صندوق etf با درآمد ثابت صندوق آوای فردای زاگرس، امروز (۲۰ دی ماه) از طریق بورس اوراق بهادار خبر داد.


 علی قلی‌پور با بیان اینکه بسیاری از افراد به دلیل نداشتن وقت یا اطلاعات کافی در مورد بازارهای مختلف، پول‌های خود را درسیستم بانکی سپرده گذاری می کنند و از بازدهی سایر بازارها اطلاعی ندارند، گفت: براین اساس درخصوص توسعه صندوق های سرمایه گذاری، شرکت سبد گردان زاگرس برای تنوع بخشیدن به محصولات و خدماتی که دارد، اقدام به تاسیس و دریافت مجوز صندوق بادرآمد ثابت آوای فردای زاگرس داشت.

وی با اشاره به افرادی که صندوق های سرمایه گذاری با درآمد ثابت را انتخاب می‌کنند افزود : سیاست هایی زاگرس برای سرمایه گذاران با درجه ریسک پذیری پایین، سرمایه گذاری در اوراق با درآمد ثابت با بازدهی معقول است که براساس ابلاغیه هایی که از طرف سازمان بورس آمده است، می توان بخشی از این منابع را در سهام، سرمایه گذاری کرد.

رئیس هیئت مدیره سبدگردان زاگرس ادامه داد: همچنین برای پوشش دادن به درخواست سرمایه گذاران با درجه ریسک پذیری بالاتر، این مجموعه در نظر دارد برای صندوق‌های سرمایه گذاری سهامی و صندوق‌های سرمایه گذاری مختلط، اقدام به دریافت مجوز کند و در این حوزه ها نیز خدماتی به سرمایه گذاران ارایه دهد.

قلی پور در مورد مزیت این صندوق های سرمایه گذاری گفت: افراد با میزان سرمایه اندک می‌توانند بصورت غیرمستقیم سرمایه‌گذاری کنند و بدین وسیله منابع خود را به صورت حرفه ای، تحت نظارت سازمان اوراق بهادار مدیریت کنند.

صندوق آوای فردای زاگرس دارای سود روزشمار است و نداشتن نرخ شکست و تقسیم نشدن سود ماهانه از مزیت‌های این صندوق به شمار می آید. این موضوع دغدغه سرمایه گذاری مجدد سود سرمایه گذاران را برطرف می کند چراکه این سود به دست آمده دوباره در این صندوق سرمایه گذاری می شود.

پذیره نویسی صندوق مذکور از ۲۰ لغایت ۲۴ دی ماه خواهد بود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: